wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Kaja Godek zapowiada akcję w Warszawie. W sobotę zacznie się pod Ministerstwem Zdrowia
Przemysław Terlecki
Przemysław Terlecki 19.03.2022 03:32

Kaja Godek zapowiada akcję w Warszawie. W sobotę zacznie się pod Ministerstwem Zdrowia

Kaja Godek
Fot. Piotr Molecki/East News

Kaja Godek zapowiedziała akcję w Warszawie, która ma odbyć się już w tę sobotę. Wydarzenie organizowane w centrum stolicy już odbiło się echem w całym kraju. Intencja poraża lekarzy, ale poza nimi także wiernych.

W tę sobotę w centrum Warszawy, a dokładniej o 16:00 na Śródmieściu ma dojść do naprawdę kontrowersyjnego wydarzenia. Zaprasza na nie sama Kaja Godek, która już zdążyła poinformować o tym w mediach społecznościowych.

Wydarzenie, które tytułuje się Publicznym Różańcem zbiera kontrowersje przede wszystkim, ze względu na antynaukowe podejście i kontrowersyjne wykorzystanie religii. Organizatorzy wydarzenia, czyli Fundacja Życie i Rodzina, wprost na facebookowej stronie wydarzenia pisze, że intencją jest "zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją".

Mimo bardzo konkretnej nazwy samego wydarzenia, która jednoznacznie określa jego cel, organizatorzy już nie tak szczegółowo zabierają głos w sprawie przebiegu samego Publicznego Różańca.

Pewne jest, że udział w nim zadeklarowało jak na razie 138 osób. Wiadomo również, że wedle planu religijne spotkanie ma potrwać godzinę.

Skąd taka intencja grupowego odmawiania różańca? Wiele lekarstw i preparatów badanych zostało bowiem na komórkach, które pochodzą z legalnych aborcji sprzed kilkudziesięciu lat. W tej grupie są także niektóre szczepionki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: facebook.pl

Powiązane