wawainfo.pl > Ulice > Jechała skuterem, nagle doszło do zderzenia. Na miejsce natychmiast ruszyły służby
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:26

Jechała skuterem, nagle doszło do zderzenia. Na miejsce natychmiast ruszyły służby

Wypadek
Marek BAZAK/East News/ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Lokalne media właśnie przekazują informacje na temat groźnego wypadku drogowego. Do incydentu doszło przy ulicy Raszyńskiej, tuż przed Pomnikiem Lotnika. Jak się dowiedzieliśmy, nie należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym.

W sprawie wypadku skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Komendy Stołecznej Policji. Przedstawicielka służb mundurowych potwierdziła, że doszło do zdarzenia. Niepokojące zgłoszenie wpłynęło tuż po godzinie 14:00.

- O 14:25 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Udział w nim wziął samochód osobowy marki volkswagen - usłyszeliśmy.

Poważny wypadek przed Pomnikiem Lotnika. Na miejsce ruszyła karetka

Na miejsce natychmiastowo wezwano służby ratunkowe. Kobiecie udzielono pomocy medycznej. - Pani, która jechała skuterem została przewieziona do szpitala - zapewnia funkcjonariuszka w rozmowie z naszą redakcją.

Nie posiadamy informacji na temat stanu zdrowia kobiety. Z udostępnionych doniesień wiemy, że odnotowano u niej obrażenia ciała.

Na ten moment policja nie udziela więcej informacji dotyczących zdarzenia. - Wciąż trwają czynności policyjne - podała przedstawicielka biura prasowego KSP. Konieczne będzie przesłuchanie świadków zdarzenia, a także jego uczestników.

Niewykluczone, że nadzór nad sprawą obejmie prokuratura.

Wciąż konieczne będzie wyjaśnienie, kto doprowadził do wypadku drogowego. Wciąż nie jest jasne, czy winę ponosi kobieta kierująca jednośladem, czy mężczyzna prowadzący pojazd osobowy.

Jeszcze 30 minut po wypadku portal Warszawawpigulce.pl informował o zablokowaniu 3 pasów w kierunku Żwirki i Wigury. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że droga już powinna być przejezdna.

Jak przyznała nasza rozmówczyni, główne utrudnienia w ruchu mogli powodować mieszkańcy, który gromadzili się w miejscu wypadku. Nie należy jednak szukać tras objazdowych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

Źródło: Wawainfo.pl