wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Beata K. usłyszała zarzuty. Grozi jej do dwóch lat więzienia
Alan Wysocki
Alan Wysocki 18.06.2022 02:02

Beata K. usłyszała zarzuty. Grozi jej do dwóch lat więzienia

Mokotów
Zdjęcie ilustracyjne: TRICOLORS/EAST NEWS

Zakończyło się przesłuchanie Beaty K. Gwiazda usłyszała zarzuty za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Przyznała się do winy, jednak odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzecznik mokotowskiej policji, Robert Koniuszy poinformował nas, że przesłuchanie Beaty K. zakończyło się 2 sierpnia po godzinie 11:00. - W Komendzie Rejonowej Policji Warszawa Mokotów Beata K usłyszała zarzuty, przyznała się do winy i nie składała wyjaśnień - podał dla naszej redakcji.

Koniec przesłuchania Beaty K. Usłyszała zarzuty

- Usłyszała zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności - dodał.

2 września po godzinie 10:00 informowaliśmy o zatrzymaniu gwiazdy. - Wczoraj około godziny 20:00 na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Batorego policjanci zatrzymali kierującą BMW w stanie nietrzeźwości - informował nas Koniuszy.

Jak ustaliliśmy, kierująca pojazdem miała wjeżdżać gwałtownie na krawężniki, odbijać się od nich, by ponownie zająć pas ruchu. Beacie K. zajechano drogę na skrzyżowaniu, by uniemożliwić jej dalszą podróż.

- Okazało się, że kobieta ma dwa promile alkoholu we krwi. Badanie wykonano kilkukrotnie, a także zatrzymano prawo jazdy - relacjonował funkcjonariusz.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne: TRICOLORS/EAST NEWS

Tagi: Mokotów
Powiązane