Najpierw był ogromny huk, potem wyleciały szyby. Autobus wjechał w ogrodzenie

Autor Julian Bakuła - 26 Listopada 2020
W Pruszkowie kierowca autobusu wjechał w ogrodzenie.Źródło: Facebook / Miasto Pruszków - Facebook.com/miastopruszkow

W czwartek rano w Pruszkowie doszło do groźnego incydentu drogowego. Kierowca autobusu wjechał w ogrodzenie. Przednia szyba roztrzaskała się na kawałki. Żaden z pasażerów nie ucierpiał, ale kierowca autobusu wymagał pomocy medycznej.

Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiPaulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemiiCzytaj dalej

W Pruszkowie autobus wjechał w ogrodzenie

W czwartek (26.11) wczesnym rankiem w Pruszkowie miał miejsce groźny incydent z udziałem autobusu linii 3. "Z samego rana na ul. Zdziarskiej doszło do kolizji z udziałem autobusu linii 3. Nikt z pasażerów nie ucierpiał" - czytamy we wpisie Miasta Pruszków na Facebooku.

- Informacje o tym zdarzeniu dostaliśmy o 7:20. Na skrzyżowaniu ulicy Ogrodowej ze Zdziarską doszło do zdarzenia drogowego: kierujący autobusem miejskim wjechał w ogrodzenie. Oprócz kierowcy w autobusie był pasażer, któremu nic się nie stało - przekazała Wawa Info kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z samego rana na ul. Zdziarskiej doszło do kolizji z udziałem autobusu linii 3. Nikt z pasażerów nie ucierpiał. Kierowca autobusu trafił do szpitala. #miastopruszków

Opublikowany przez Miasto Pruszków Środa, 25 listopada 2020

Autobus

Kierowca był trzeźwy

- Kierowca wymagał interwencji pogotowia na miejscu zdarzenia, nie został zabrany do szpitala. Był trzeźwy - stwierdzia kom. Kańka. Wersja policji nie pokrywa się z doniesieniami Miasta Pruszkowa, które przekazało, że kierowca trafił do szpitala.

Niejasne są też przyczyny zdarzenia. - Prawdopodobnie to mogło być albo zaśnięcie, albo zasłabnięcie - mówi kom. Kańka. Sprawa nie będzie jednak dalej badana, a kierowca został ukarany mandatem.

Autobus

Dzisiaj grzeje:
1. Kłęby dymu pod Warszawą. Ogień trawi cały budynek
2. Julia Wieniawa na ustach całej Polski. Wszystko przez egzotyczne wakacje, wyciekły szczegóły
3. Warszawa sparaliżowana przez kilka godzin. Tym razem to nie kobiety, ogromne utrudnienia

Zostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościZostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litościCzytaj dalej

Wypadki z udziałem autobusu

Na Wawa Info już kilkukrotnie pisaliśmy o wypadkach z udziałem autobusów miejskich w Warszawie. 25 czerwca doszło wypadku autobusu linii 186, który spadł na Wisłostradę z wiaduktu trasy S8. Zginęła jedna osoba, a 20 zostało rannych. Późniejsze śledztwo wykazało, że kierowca był w chwili prowadzenia autobusu pod wpływem amfetaminy.

Z kolei 7 lipca autobus linii 181 zderzył się z czterema autami. W wyniku wypadku ranna została pasażerka autobusu. Kilka godzin później media obiegła informacja, że badanie narkotestem wykazało obecność amfetaminy w organizmie kierowcy.

Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Pod koniec lipca informowaliśmy o wypadku autobusu linii 187, który zderzył się z samochodem osobowym na rondzie Zesłańców Syberyjskich. - Jedna osoba jest ranna. Pasażer samochodu osobowego z urazem głowy został zabrany do szpitala - informował wtedy podkom. Piotr Świstak ze stołecznej policji.

Na początku sierpnia miał z kolei miejsce wypadek z udziałem autobusu i samochodu osobowego na ul. Marywilskiej. - Kierowca samochodu osobowego nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Marywilską autobusowi miejskiemu - przekazała st. sierż. Gabriela Putyra. W wyniku wypadku do szpitala trafił kierowca volkswagena oraz 25-letnia pasażerka autobusu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Podczas porodu przeżyła prawdziwą traumę. Zachowanie położnej nie mieści się w głowie
  2. Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - Wideo
  3. Zostawili buty przed drzwiami w bloku. Ludzie nie mieli dla nich litości
  4. Gmina w żałobie: nie żyje sołtys i strażak. Właśnie poinformowano o jego śmierci
  5. Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemii
  6. Nie żyje aktor, który wcielał się w najpopularniejszą postać w dziejach. Fani kultowej produkcji nie dowierzają
  7. PKO BP bije na alarm, klienci w niebezpieczeństwie. Bank apeluje o szczególną ostrożność

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News