wawainfo.pl
Wypadek autobusu w Warszawie

Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy

Pilne! Jedna osoba nie żyje, 20 rannych. Akcja ratunkowa po tragedii w Warszawie

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Autobus miejski linii 186 spadł z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę w Warszawie. Do tragedii doszło około godziny 13 w czwartek. Jak poinformowała Karolina Gałecka, rzeczniczka ratusza - jedna osoba zginęła, a około 20 zostało poszkodowanych, kilka os&oacu

[EMBED-361]

Autobus spadł z wiaduktu

Na Moście Grota-Roweckiego na trasie S8 doszło do poważnego wypadku. Autobus linii 186 spadł z wiaduktu na Wisłostradę. - Informację otrzymaliśmy o 12:39. Autobus komunikacji miejskiej, jego przednia część spadła na teren zielony Wisłostrady. Autobus jechał z Pragi w kierunku Żoliborza - poinformowała sierż. sztab. Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Potwierdzono jedną ofiarę śmiertelną oraz 20 osób rannych. Na miejscu pracują wszystkie służby. Trwa akcja ratunkowa. Autobusem mogło podróżować ok. 30 pasażerów. Zobacz galerię zdjęć.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z wypadkiem na Moście Grota-Roweckiego pojawiły się utrudnienia w kursowaniu pojazdów transportu miejskiego. "W związku z zablokowanym przejazdem północną jezdnią trasy S8 (Aleja Armii Krajowej na wys. Wybrzeża Gdyńskiego) w kierunku zachodnim, autobusy linii: 112, 114, 132, 134, 156, 186, 326, 414, 518, 705, 735, E-9, kierowane są na następujące trasy objazdowe: Linia 518 w kierunku: PLAC TRZECH KRZYŻY ulicami: MODLIŃSKA – Jagiellońska – Rondo „Starzyńskiego” – Most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – BONIFRATERSKA" czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego. - Prawa nitka trasy będzie zablokowana przez policję. Objazdy będą kierowane na Most Północny - powiedziała sierż. sztab. Irmina Sulich. Policja apeluje o omijanie miejsca zdarzenia

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Mateusz DolakAutor

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >