wawainfo.pl > Wiadomości > Pilne! Jedna osoba nie żyje, 20 rannych. Akcja ratunkowa po tragedii w Warszawie
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:24

Pilne! Jedna osoba nie żyje, 20 rannych. Akcja ratunkowa po tragedii w Warszawie

Wypadek autobusu w Warszawie
Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy

Autobus spadł z wiaduktu

Na Moście Grota-Roweckiego na trasie S8 doszło do poważnego wypadku. Autobus linii 186 spadł z wiaduktu na Wisłostradę. - Informację otrzymaliśmy o 12:39. Autobus komunikacji miejskiej, jego przednia część spadła na teren zielony Wisłostrady. Autobus jechał z Pragi w kierunku Żoliborza - poinformowała sierż. sztab. Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. Potwierdzono jedną ofiarę śmiertelną oraz 20 osób rannych. Na miejscu pracują wszystkie służby. Trwa akcja ratunkowa. Autobusem mogło podróżować ok. 30 pasażerów. Zobacz galerię zdjęć.

Utrudnienia dla kierowców

W związku z wypadkiem na Moście Grota-Roweckiego pojawiły się utrudnienia w kursowaniu pojazdów transportu miejskiego. "W związku z zablokowanym przejazdem północną jezdnią trasy S8 (Aleja Armii Krajowej na wys. Wybrzeża Gdyńskiego) w kierunku zachodnim, autobusy linii: 112, 114, 132, 134, 156, 186, 326, 414, 518, 705, 735, E-9, kierowane są na następujące trasy objazdowe: Linia 518 w kierunku: PLAC TRZECH KRZYŻY ulicami: MODLIŃSKA – Jagiellońska – Rondo „Starzyńskiego” – Most Gdański – Słomińskiego – Międzyparkowa – BONIFRATERSKA" czytamy w komunikacie Warszawskiego Transportu Publicznego. - Prawa nitka trasy będzie zablokowana przez policję. Objazdy będą kierowane na Most Północny - powiedziała sierż. sztab. Irmina Sulich. Policja apeluje o omijanie miejsca zdarzenia

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane