wawainfo.pl > Mazowsze > 17-latek wjechał motocyklem w dwie nastolatki. Jedna nie żyje. Potem zamieścił nagranie z karetki
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

17-latek wjechał motocyklem w dwie nastolatki. Jedna nie żyje. Potem zamieścił nagranie z karetki

Trynosy Osiedle
Flickr/Lukas Plewnia - zdjęcie ilustracyjne

Trynosy Osiedle. 17-latek wjechał motocyklem w dwie nastolatki. Jedna dziewczyna nie żyje, a druga została odwieziona do szpitala. Chłopak wrzucił kolegom nagranie z karetki, na którym twierdził, że "tak się kończą balety".

Dziewczyny siedziały na ławce przy kapliczce, gdy nagle motocykl zjechał z drogi.

Trynosy Osiedle. 17-latek wjechał w dwie nastolatki. Jedna dziewczyna nie żyje

Do wypadku doszło w piątek ok. godziny 22.00. 17-letni motocyklista jechał na trasie w pow. ostrowskim w okolicach miejscowości Trynosy Osiedle.

W pewnym momencie, jak relacjonowała policja, na łuku drogi zjechał na pobocze i wjechał w siedzące przy kapliczce dwie 17-latki.

Pomimo próby reanimacji, jedna z dziewcząt zmarła. Druga, z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej stan jest stabilny.

Reanimacja poszkodowanej trwała przez godzinę. Według relacji świadków, karetka miała po drodze się zgubić i dojechać do innej miejscowości.

Uczestnikami wypadku były osoby z okolicznych miejscowości. 17-letni Konrad pożyczył motocykl i jechał w trasę po 17-letnią Olę.

Chłopak zamieścił nagranie. "Tak się kończą balety"

Będąc już w karetce, młodociany motocyklista wysłał do swoich kolegów nagranie z podpisem "tak się kończą balety" oraz "Xddd".

Od chłopaka została pobrana krew. Sprawdzano, czy w czasie kierowana pojazdem nie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Sprawą zajmuje się ostrowiecka policja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wtv.pl, polsatnews.pl zdjęcie główne: Flickr/Lukas Plewnia - zdjęcie ilustracyjne