Duże zmiany w komunikacji. ZTM właśnie podał komunikat, niektóre linie znikają

Autor Julian Bakuła - 14 Listopada 2020
Od poniedziałku (16.11) ZTM wprowadza zmiany w stołecznej komunikacji miejskiej.Źródło: ZTM - Informacje prasowej - ztm.waw.pl

Warszawiacy muszą przygotować się do zmian w komunikacji miejskiej, które według ZTM wejdą w życie już od poniedziałku. Zmianom ulegną rozkłady jazdy, a szereg linii zostanie zawieszonych. Zawieszone zostaną także niektóre przystanki.

Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewałByliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewałCzytaj dalej

Od poniedziałku ZTM wprowadza zmiany

Od najbliższego poniedziałku (16.11) ZTM wprowadza zmiany w działaniu stołecznej komunikacji miejskiej. Szereg linii autobusowych zostanie zawieszonych lub zlikwidowanych, bądź zmienią się ich trasy i rozkłady jazdy. Zawieszone zostanie ponadto funkcjonowanie niektórych przystanków. Zapowiadane przez ZTM zmiany mają obowiązywać do odwołania.

Zawieszone od poniedziałku zostają linie autobusowe 304, 320, 323, 332, 379. "W związku z zawieszeniem kursowania linii 320 w dni powszednie, linia 154 w wybranych kursach będzie realizowała jednokierunkowo podjazdy do pętli FORT RADIOWO na trasie: STARE BEMOWO – Radiowa – FORT RADIOWO – Radiowa – Kaliskiego – … – P+R AL.KRAKOWSKA" - informuje ZTM.

Jasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedniJasnowidz Jackowski aż nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Już się zaczęło, ponura wizja Warszawy podczas najnowszej przepowiedniCzytaj dalej

ZTM: zmiany w komunikacji miejskiej

Od poniedziałku do odwołania zawieszone zostaną również kursy funkcjonujące dotychczas w dnia nauki szkolnej dla linii autobusowych 105, 401, 504 i 522. W przypadku linii 105 i 522 zmiany te dotyczą tylko porannego szczytu.

W dni powszednie linie 163 i 164 nie będą podjeżdżać do pętli Powsinek, a linia 201 zostanie "wycofana z ul. Żołnierzy Wyklętych i skierowana bezpośrednio ul. Powstańców Śląskich w obu kierunkach: NOWE BEMOWO – Powstańców Śląskich – Piastów Śląskich – … – METRO KSIĘCIA JANUSZA" - podaje ZTM.

Dzisiaj grzeje:
1.Byliśmy wczoraj w Biedronce. W środku zastaliśmy widok, którego nikt by się nie spodziewał
2. O lockdownie dowiemy się w wigilię? Minister Zdrowia wygadał się ws. wyjazdów w Święta
3. Każda rodzina będzie musiała zapłacić po 200 zł miesięcznie. Będzie u nas drożej niż w Niemczech

Z ostatniej chwili: już jest w rękach policji. Kryminalni zatrzymali podejrzanego o podpalenie mieszkania poczas marszuZ ostatniej chwili: już jest w rękach policji. Kryminalni zatrzymali podejrzanego o podpalenie mieszkania poczas marszuCzytaj dalej

Zmiany w rozkładach jazdy

Jak dowiadujemy się z komunikatu ZTM, kolejna zmiana, jakiej możemy spodziewać się od poniedziałku, jest przejście linii tramwajowej 9 i linii autobusowych 154, 163, 164, 201, 522 na specjalne rozkłady jazdy.

Do odwołania zawieszone zostanie również funkcjonowanie przystanków: POWSINEK 03 i 04, URSYNÓW PŁD. 03, WKD RAKÓW 03, PKP URSUS 21.

Zmiany na pętli Dworzec Centralny

Z kolei w niedzielę, 15 listopada, ze względu na prace konserwacyjne wystąpią zmiany w funkcjonowaniu pętli autobusowej na Dworcu Centralnym. "Od początku kursowania linii dziennychdo godz. ok. 14:00 zostanie zamknięty peron zlokalizowany przy budynku Dw. Centralnego obowiązujący dla linii 200 i 504 (dla linii nocnych w nocy 14/15.11.2020 r. do końca kursowania nie następuje zmiana przystanków)" - informuje ZTM.

W związku z tym zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków DW. CENTRALNY 29 i 30. Linia 160 używać będzie zarezerwowanego dotychczas dla linii 174 przystanku DW. CENTRALNY 21, a linie 200 i 504 używać będą przystanku DW. CENTRALNY 23.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Maciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotychMaciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Amerykańska firma ogłasza, że stworzyła szczepionkę na COVID-19. Ma mieć blisko 95 proc. skuteczności
  2. Niemal zatrzymał się, aby obejrzeć wypadek. Wjechał w niego kierowca niesprawnego auta - Wideo z drona
  3. Maciej z Warszawy dosłownie szedł jak burza. W Milionerach znów padnie pytanie za milion złotych
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Była prawdziwym symbolem, niestety nie żyje "Lidka"
  5. Przygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżka
  6. Mamy potwierdzenie, zacznie się już w środę, dokładnie o 18:00. Całkowity paraliż, ogromne utrudnienia
  7. Biedronka przedłuża hitową akcję. Do zdobycia nagrody warte nawet 3 tys. zł, czas tylko do soboty

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News