wawainfo.pl
Zofia Klepacka

screen filmu, Instagram, Zofia Klepacka

Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat

24 Września 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Zofia Klepacka to znana windsurferka, która może pochwalić się licznymi osiągnięciami sportowymi, w tym brązowym medalem z igrzysk olimpijskich, które odbyły się w Londynie w 2012 roku. Dała się również poznać jako osoba krytykująca ś

Zofia Klepacka przeciwko środowiskom LGBT

Zofia Klepacka dała się poznać nie tylko jako wybitna windsurferka, ale również osoba otwarcie krytykująca środowiska LGBT. Gdy protestowała wobec podpisania tzw. deklaracji LGBT przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, pisała w mediach społecznościowych: "Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?".

Windsurferka znów namieszała

W ostatnich dniach Zofia Klepacka ponownie uderzyła w środowiska LGBT. Jak donosi "Super Express", tym razem opublikowała zdjęcie plakatu wiszącego w Warszawie, na którym widnieją herby stołecznych klubów sportowych , a także wymowny napis: "Warszawa wolna od pedałów. Porozumienie warszawskie". Windsurferka dodała również podpis do zdjęcia: "Warszawa da się lubić". Chociaż post bardzo szybko zniknął z jej profilu, czujni obserwatorzy zdążyli zrobić zrzuty ekranu i zamieścić je na Twitterze.

Oburzenie w sieci

"Skandal", "Straszne, faszyzm" pisali w komentarzach użytkownicy Twittera. "Zgłosiłem jej profil za nienawistne treści, polecam zrobić to samo" skomentował jeden z mężczyzn. "To znaczy , że serferzy nie lubią kolarzy?" zapytał z przekąsem ktoś inny. Użytkownicy mediów społecznościowych zauważyli również, że zdjęcie sportsmenki na Instagramie polubił m.in. Jarosław Jakimowicz.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >