Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat

Autor Alicja Guz - 24 Września 2020
Zofia KlepackaŹródło: screen filmu, Instagram, Zofia Klepacka

Zofia Klepacka to znana windsurferka, która może pochwalić się licznymi osiągnięciami sportowymi, w tym brązowym medalem z igrzysk olimpijskich, które odbyły się w Londynie w 2012 roku. Dała się również poznać jako osoba krytykująca środowiska LGBT. Tym razem burzę w mediach społecznościowych wywołało zdjęcie plakatu opublikowane przez sportsmenkę. Mimo że zniknęło ono z jej profilu, czujni użytkownicy Internetu zdążyli zrobić zrzuty ekranu.

Zofia Klepacka przeciwko środowiskom LGBT

Zofia Klepacka dała się poznać nie tylko jako wybitna windsurferka, ale również osoba otwarcie krytykująca środowiska LGBT. Gdy protestowała wobec podpisania tzw. deklaracji LGBT przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, pisała w mediach społecznościowych: "Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?".

Windsurferka znów namieszała

W ostatnich dniach Zofia Klepacka ponownie uderzyła w środowiska LGBT. Jak donosi "Super Express", tym razem opublikowała zdjęcie plakatu wiszącego w Warszawie, na którym widnieją herby stołecznych klubów sportowych , a także wymowny napis: "Warszawa wolna od pedałów. Porozumienie warszawskie". Windsurferka dodała również podpis do zdjęcia: "Warszawa da się lubić". Chociaż post bardzo szybko zniknął z jej profilu, czujni obserwatorzy zdążyli zrobić zrzuty ekranu i zamieścić je na Twitterze.

Oburzenie w sieci

"Skandal", "Straszne, faszyzm" pisali w komentarzach użytkownicy Twittera. "Zgłosiłem jej profil za nienawistne treści, polecam zrobić to samo" skomentował jeden z mężczyzn. "To znaczy , że serferzy nie lubią kolarzy?" zapytał z przekąsem ktoś inny. Użytkownicy mediów społecznościowych zauważyli również, że zdjęcie sportsmenki na Instagramie polubił m.in. Jarosław Jakimowicz.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News