Dziewięć razy siedział w więzieniu. Wyszedł. Przez okno włamał się do mieszkania na trzecim piętrze

Autor Karolina Kraushar - 7 Kwietnia 2020
Zlodziej wlamal sie na 3 pietroŹródło: Pixabay

Włamanie. na Bemowie. Przestępcy nie udało się uciec z miejsca zdarzenia, został złapany przez lokatorów, a następnie przejęła go policja. Okazało się, że 38-latek siedział za kratami już dziewięć razy. Teraz trafił na trzy miesiące do aresztu. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Chciał ukraść 200 złotych

Do zdarzenia doszło pod koniec marca na Bemowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna włamał się do mieszkania na trzecim piętrze. - Okazało się, że sprawca wszedł z klatki schodowej po parapecie przez okno kuchenne do mieszkania, skąd ukradl z portfela pieniądze w kwocie 200 zł. Kiedy spostrzegł, że do mieszkania wchodzą lekarze, szybko wybiegł - relacjonowała kom. Marta Sulowska z policji na Woli. Ucieczkę mężczyzny udaremnili lokatorzy.

Dziesiąty raz za kratami

Złodziej został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Jak się okazało, to nie pierwszy konflikt z prawem 38-latka. Mężczyzna przebywał w zakładzie karnym już dziewięć razy. Był również poszukiwany przez prokuraturę. Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie środka izolacyjnego. Sąd zadecydował, że 38-latek na trzy miesiące trafi do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News