wawainfo.pl > Ulice > Wypadek z udziałem trzech aut na Marsa. Kierowca BMW w szpitalu.
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Wypadek z udziałem trzech aut na Marsa. Kierowca BMW w szpitalu.

PILNE
PILNE

Wypadek z udziałem trzech aut w rejonie skrzyżowania Marsa z Okularową. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy - jedno marki BMW oraz dwa auta marki Toyota. Tworzy się duży korek w kierunku ulicy Rekruckiej.

- W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca samochodu BMW został zabrany przez zespół Ratownica Medycznego do szpitala. Pozostałe osoby nie odniosły obrażeń. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Obecnie trwają czynności służb na miejscu - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Gabriela Pucyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich na swojej stronie internetowej, występują utrudnienia w kursowaniu linii 143, 183 i 514. Możliwe są opóźnienia w kursowaniu autobusów.

- Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania Marsa / Okularowa w kierunku ulicy Rekruckiej występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 143, 183 i 514. Możliwe opóźnienia w kursowaniu autobusów - informuje ZDM.

Według informacji dostępnych w serwisie Google Maps, korek na Marsa w kierunku Rekruckiej rozpoczyna się już przy skrzyżowaniu z Płowiecką. Zator ma długość ponad jednego kilometra. Utrudnień w ruchu możemy spodziewać się także na drogach dojazdowych do Marsa. W tym na Chełmżyńskiej i Żołnierskiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl