wawainfo.pl

Wypadek z udziałem trzech aut na Marsa. Kierowca BMW w szpitalu.

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Wypadek z udziałem trzech aut w rejonie skrzyżowania Marsa z Okularową. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy - jedno marki BMW oraz dwa auta marki Toyota. Tworzy się duży korek w kierunku ulicy Rekruckiej.

- W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Kierowca samochodu BMW został zabrany przez zespół Ratownica Medycznego do szpitala. Pozostałe osoby nie odniosły obrażeń. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Obecnie trwają czynności służb na miejscu - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Gabriela Pucyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich na swojej stronie internetowej, występują utrudnienia w kursowaniu linii 143, 183 i 514. Możliwe są opóźnienia w kursowaniu autobusów.

- Z powodu zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania Marsa / Okularowa w kierunku ulicy Rekruckiej występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 143, 183 i 514. Możliwe opóźnienia w kursowaniu autobusów - informuje ZDM.

Według informacji dostępnych w serwisie Google Maps, korek na Marsa w kierunku Rekruckiej rozpoczyna się już przy skrzyżowaniu z Płowiecką. Zator ma długość ponad jednego kilometra. Utrudnień w ruchu możemy spodziewać się także na drogach dojazdowych do Marsa. W tym na Chełmżyńskiej i Żołnierskiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Śmigłowiec LPR lądował na ulicy

  • Samochody przygniecione gałęziami. Wiatr daje się warszawiakom we znaki

  • W Warszawie rusza akcja "Hiena"

Źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Ulice

Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodniku
Czytaj więcej >

Ulice

Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło
Czytaj więcej >

Ulice

Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących
Czytaj więcej >

Ulice

Zamkną Powstańców Śląskich i Górczewską
Czytaj więcej >

Ulice

Kiedy w końcu pojedziemy Wschodnią Obwodnicą Warszawy?
Czytaj więcej >

Ulice

Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]