wawainfo.pl > Wiadomości > Matka z dzieckiem wpadli pod koła. Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy, policja wyjaśnia sprawę
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:22

Matka z dzieckiem wpadli pod koła. Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy, policja wyjaśnia sprawę

W Warszawie miał miejsce wypadek z udziałem ciężarówki.
PHOTO MIECZYSLAW JAWORSKI / SUPER EXPRESS WARSZAWA / AGENCJA SE/East News

Białołęka: wypadek z udziałem ciężarówki

Jak podaje tvn24.pl, we wtorek (17.11.) na Białołęce doszło do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki. Około godziny 17:20 policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu matki z dzieckiem przez ciężarówkę marki DAF.

Na miejsce przyjechały cztery policyjne radiowozy oraz pogotowie ratunkowe. Zarówno czteroletnie dziecko, jak i jego matka zostali przewiezieni do szpitala. W związku z prowadzonymi przez policję czynnościami w rejonie wypadku powstały utrudnienia drogowe.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

- Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w prawo - przywołuje słowa Rafała Rutkowskiego ze stołecznej policji portal tvn24.pl.

Według Rutkowskiego kierowca twierdził, że w chwili przejazdu przez przejście dla pieszych miał zielone światło. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Policja będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.

Tragiczny wypadek na Mazowszu

Zaledwie wczoraj informowaliśmy na Wawa Info o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Leszczydół-Podwielątki pod Warszawą. 70-latek, który pod wieczór wracał szosą rowerem do domu, został potrącony przez samochód.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe na miejsce policji stwierdzono zgon 70-letniego mężczyzny. Przez kilka kolejnych godzin na miejscu zdarzenia pracowała policja pod nadzorem prokuratora, wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

Wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Z kolei 10 listopada opisywaliśmy wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Około godziny 10 w niewyjaśnionych okolicznościach ze znajdującego się tam wiaduktu spadł mężczyzna, ponosząc śmierć na miejscu.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W związku z pracą służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi w tym rejonie. Pod wiaduktem Alei Jerozolimskich zablokowane były dwa pasy ruchu.

Tagi: matka dziecko
Powiązane