Matka z dzieckiem wpadli pod koła. Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy, policja wyjaśnia sprawę

Autor Julian Bakuła - 18 Listopada 2020
W Warszawie miał miejsce wypadek z udziałem ciężarówki.Źródło: PHOTO MIECZYSLAW JAWORSKI / SUPER EXPRESS WARSZAWA / AGENCJA SE/East News

We wtorek wieczorem na Białołęce doszło do wypadku. Ciężarówka potrąciła matkę z dzieckiem. Oboje trafili do szpitala. Na miejsce przyjechały cztery policyjne radiowozy, wystąpiły także utrudnienia.

Z ostatniej chwili: strzały na rondzie w WarszawieZ ostatniej chwili: strzały na rondzie w WarszawieCzytaj dalej

Białołęka: wypadek z udziałem ciężarówki

Jak podaje tvn24.pl, we wtorek (17.11.) na Białołęce doszło do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki. Około godziny 17:20 policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu matki z dzieckiem przez ciężarówkę marki DAF.

Na miejsce przyjechały cztery policyjne radiowozy oraz pogotowie ratunkowe. Zarówno czteroletnie dziecko, jak i jego matka zostali przewiezieni do szpitala. W związku z prowadzonymi przez policję czynnościami w rejonie wypadku powstały utrudnienia drogowe.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

- Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w prawo - przywołuje słowa Rafała Rutkowskiego ze stołecznej policji portal tvn24.pl.

Według Rutkowskiego kierowca twierdził, że w chwili przejazdu przez przejście dla pieszych miał zielone światło. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Policja będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.

Dzisiaj grzeje:
1.Przeciętna emerytura w Warszawie nie jest najwyższa w Polsce. W jednym z województw seniorzy dostają więcej
2. Trwa akcja. Na ziemię spadł meteoryt. W popularnym w Europie regionie tysiące osób wstrzymało oddech
3. Firma obsługująca szkolną stołówkę w Warszawie prosi o pomoc. Chcą wydawać obiady, by nie zwalniać pracowników

Warszawiacy zapłacą więcej. Miasto podnosi stawki, odczują je wszyscy mieszkańcyWarszawiacy zapłacą więcej. Miasto podnosi stawki, odczują je wszyscy mieszkańcyCzytaj dalej

Tragiczny wypadek na Mazowszu

Zaledwie wczoraj informowaliśmy na Wawa Info o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Leszczydół-Podwielątki pod Warszawą. 70-latek, który pod wieczór wracał szosą rowerem do domu, został potrącony przez samochód.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe na miejsce policji stwierdzono zgon 70-letniego mężczyzny. Przez kilka kolejnych godzin na miejscu zdarzenia pracowała policja pod nadzorem prokuratora, wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

Wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Z kolei 10 listopada opisywaliśmy wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Około godziny 10 w niewyjaśnionych okolicznościach ze znajdującego się tam wiaduktu spadł mężczyzna, ponosząc śmierć na miejscu.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W związku z pracą służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi w tym rejonie. Pod wiaduktem Alei Jerozolimskich zablokowane były dwa pasy ruchu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Trzaskowski: to już dwa lata mojej kadencji. Prezydent o bieżącej sytuacji w Warszawie i zmianach w ratuszuTrzaskowski: to już dwa lata mojej kadencji. Prezydent o bieżącej sytuacji w Warszawie i zmianach w ratuszuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważająca relacja ratownika pogotowia. Do pacjentki dotarli 6 godzin po wezwaniu, konsekwencje były opłakane
  2. Tragiczny wypadek na S7. Przyjechał naprawić samochód znajomej, zginął pod kołami tira
  3. Co dalej z kinem w Pałacu Kultury? Kinoteka niepewna swojej przyszłości
  4. Pracownicy warszawskiego biurowca usłyszeli głośny huk i uderzenie w okno. Na miejscu pojawili się szybko funkcjonariusze
  5. Jest nowa wiceprezydent Warszawy. Zastąpi zdymisjonowanego Rabieja
  6. Oburzeni wierni nagle wstali podczas mszy i zaczęli krzyczeć w stronę księdza. Miarka się przebrała, wiemy, co stało się później
  7. Biedronka zaliczyła potężną wtopę. Nie zostawili na sieciówce suchej nitki

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News