wawainfo.pl
W Warszawie miał miejsce wypadek z udziałem ciężarówki.

PHOTO MIECZYSLAW JAWORSKI / SUPER EXPRESS WARSZAWA / AGENCJA SE/East News

Matka z dzieckiem wpadli pod koła. Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy, policja wyjaśnia sprawę

18 Listopada 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

We wtorek wieczorem na Białołęce doszło do wypadku. Ciężarówka potrąciła matkę z dzieckiem. Oboje trafili do szpitala. Na miejsce przyjechały cztery policyjne radiowozy, wystąpiły także utrudnienia.

Białołęka: wypadek z udziałem ciężarówki

Jak podaje tvn24.pl, we wtorek (17.11.) na Białołęce doszło do poważnego wypadku z udziałem ciężarówki. Około godziny 17:20 policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu matki z dzieckiem przez ciężarówkę marki DAF.

Na miejsce przyjechały cztery policyjne radiowozy oraz pogotowie ratunkowe. Zarówno czteroletnie dziecko, jak i jego matka zostali przewiezieni do szpitala. W związku z prowadzonymi przez policję czynnościami w rejonie wypadku powstały utrudnienia drogowe.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

- Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr skrętu w prawo - przywołuje słowa Rafała Rutkowskiego ze stołecznej policji portal tvn24.pl.

Według Rutkowskiego kierowca twierdził, że w chwili przejazdu przez przejście dla pieszych miał zielone światło. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Policja będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.

Tragiczny wypadek na Mazowszu

Zaledwie wczoraj informowaliśmy na Wawa Info o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Leszczydół-Podwielątki pod Warszawą. 70-latek, który pod wieczór wracał szosą rowerem do domu, został potrącony przez samochód.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Po przyjeździe na miejsce policji stwierdzono zgon 70-letniego mężczyzny. Przez kilka kolejnych godzin na miejscu zdarzenia pracowała policja pod nadzorem prokuratora, wyjaśniając okoliczności zdarzenia.

Wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich

Z kolei 10 listopada opisywaliśmy wypadek na rondzie Zesłańców Syberyjskich. Około godziny 10 w niewyjaśnionych okolicznościach ze znajdującego się tam wiaduktu spadł mężczyzna, ponosząc śmierć na miejscu.

Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. W związku z pracą służb kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi w tym rejonie. Pod wiaduktem Alei Jerozolimskich zablokowane były dwa pasy ruchu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Julian BakułaAutor

Interesują mnie lokalne wydarzenia i problemy mieszkańców Warszawy i okolic, które chciałbym nagłaśniać, przyczyniając się do zmian na lepsze.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >