wawainfo.pl > Wiadomości > Kierowca zasnął za kierownicą. Trzy osoby ranne, samochód dachował
Karolina Kraushar
Karolina Kraushar 19.03.2022 03:24

Kierowca zasnął za kierownicą. Trzy osoby ranne, samochód dachował

dachowanie Wągrodno
OSP Nasielsk

Wypadek w Wągrodnie. Trzy osoby ranne

Do zdarzenia na trasie z Pomiechówka w kierunku Nasielska doszło w poniedziałek około godziny 6.20. - Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. Trzech z nich trafiło do szpitala. Jeden z pasażerów  został przetransportowany do placówki śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Drugi mężczyzna skarżył się na ból w odcinku szyjnym, a trzeci odczuwał bóle w klatce piersiowej - przekazał  mł. bryg. Tomasz Wołoszyn ze straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim. 

Wypadek w Wągrodnie. Kierowca zasnął za kierownicą 

Jak przekazała st. asp. Joanna Wielocha z Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, kierujący skodą roomster zasnął za kierownicą. - Pojazd zjechał ze swojego pasa ruchu i wkroczył na przeciwległy. Następnie auto wpadło do rowu, uderzyło w przepust wody i dachowało - relacjonowała st. asp. Joanna Wielocha. 46-letni kierowca został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. 

Komendant ruszył na pomoc

Jak powiedział mł. bryg. Tomasz Wołoszyn, o wypadku pierwszy dowiedział się komendant powiatowej straży pożarnej. - Jadąc do pracy najechał na zdarzenie. Zauważył samochód osobowy, który wypadł z drogi i dachował - wyjaśnił strażak. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  46-letni kierowca oraz trzej pasażerowie wracali z nocnej zmiany. Funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. - Utrudnienia na drodze między Nasielskim, a Pomiechówkiem trwały do około godziny 8.30 - podsumował mł. bryg. Tomasz Wołoszyn. Zdjęcia z wypadku dostaliśmy od naszych czytelników.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Powiązane