wawainfo.pl > Ulice > Szukała go dwa dni, poszła na policję. To on zginął pod kołami białego posche na Marszałkowskiej
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Szukała go dwa dni, poszła na policję. To on zginął pod kołami białego posche na Marszałkowskiej

Patryk D.
wawainfo.pl

O sprawie Patryka D. wiadomo coraz więcej. Młody kierowca trafi do aresztu na trzy miesiące. Śledczym udało się również zidentyfikować ofiarę.

Trwają prace prokuratury, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Wiadomo już, że kierujący autem przekroczył znacznie prędkość, wyprzedzając inny pojazd.

Miał ponad 40 lat i od długiego czasu mieszkał na ulicy. Kim była ofiara patoinfluencera?

- Ofiarę udało się zidentyfikować. To 45 letni mężczyzna, który od lat mieszkał na ulicy - poinformowała rzecznika prokuratury, prok. Aleksandra Skrzyniarz.

Wcześniej w identyfikacji pomagała również policja, do której, według informacji pozyskanych przez "Super Express", zwrócić miała się bezdomna kobieta, która od dwóch dni poszukiwała swojego partnera, Emila Z.

Według policji przekraczał jezdnię w miejscu niedozwolonym. Jeden z samochodów zatrzymał się, by go przepuścić, a drugi przyspieszył, by wyprzedzić stojący pojazd i uderzył w Emila Z. z ogromną siłą.

Patryk D., który kierował porsche, miał w tym momencie znacznie przekroczyć prędkość.

Prokuratura znalazła również w jego mieszkaniu mefedron.

Patryk D. trafi do aresztu

Ze względu na dobro śledztwa, prokuratura starała się o aresztowanie Patryka D. w ramach środka zapobiegawczego na okres trzech miesięcy. Sąd przychylił się do tej prośby.

Patryk D. usłyszał zarzuty złamania kodeksu drogowego oraz posiadania substancji psychotropowych. Po dokładnym przebadaniu sprawy, zostaną zapewne sformułowane zarzuty dot. spowodowania śmierci Emila Z.

Kierowcy w tej chwili grozi nawet 8 lat więzienia.

Sekcja zwłok ofiary zaplanowana jest na czwartek, na godz. 11. Wyjaśni ona dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, se.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane