Tragiczny finał poszukiwania nastolatki. Ciało znaleziono na terenie Agencji Mienia Wojskowego

Autor Mateusz Dolak - 15 Kwietnia 2021
Źródło: East News zdjęcie ilustracyjne

Po godzinie 12 zakończyliśmy poszukiwania 19-letniej Wiktorii B. - poinformowała policja z Ursusa. Nastolatka zaginęła 11 kwietnia. Od tamtej pory szukała jej rodzina, przyjaciele i funkcjonariusze.

Nie żyje

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, ciało Wiktorii odnaleziono na terenie Agencji Mienia Wojskowego w Ursusie.

Na miejscu pracuje policja i prokurator.

- Nie udzielamy szczegółowych informacji. Mogę potwierdzić, że ciało zostało zidentyfikowane. Należało do poszukiwanej kobiety - powiedział Karol Cebula z policji w Ursusie.

Wiktoria B

Trzech studentów zasłabło, jeden z nich nie żyje. Prokuratura oskarża wykładowcówTrzech studentów zasłabło, jeden z nich nie żyje. Prokuratura oskarża wykładowcówCzytaj dalej

Poszukiwania Wiktorii

Przypominamy, Wiktoria B. poszukiwana była od 11 kwietnia. Tego dnia wyszła z domu przy ulicy Adamieckiego i miała spotkać się z kolegą. Z ustaleń policji wynika, że do spotkania nie doszło, a nastolatka zaginęła.

Od tamtej pory nie nawiązała też kontaktu z rodziną i znajomymi.

Policja na swojej stronie umieściła komunikat, w którym tak opisywała zaginioną: "Wiktoria ma ok. 160 - 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Waży ok. 50 kg. Ma czarne włosy sięgające za ramiona i ciemne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz, białe buty typu adidas i ciemne spodnie. Może mieć przy sobie różową torbę sportową Nike."

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News