wawainfo.pl > Wiadomości > Tragiczny finał poszukiwania nastolatki. Ciało znaleziono na terenie Agencji Mienia Wojskowego
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:20

Tragiczny finał poszukiwania nastolatki. Ciało znaleziono na terenie Agencji Mienia Wojskowego

East News zdjęcie ilustracyjne

Nie żyje

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, ciało Wiktorii odnaleziono na terenie Agencji Mienia Wojskowego w Ursusie.

Na miejscu pracuje policja i prokurator.

- Nie udzielamy szczegółowych informacji. Mogę potwierdzić, że ciało zostało zidentyfikowane. Należało do poszukiwanej kobiety - powiedział Karol Cebula z policji w Ursusie.

Poszukiwania Wiktorii

Przypominamy, Wiktoria B. poszukiwana była od 11 kwietnia. Tego dnia wyszła z domu przy ulicy Adamieckiego i miała spotkać się z kolegą. Z ustaleń policji wynika, że do spotkania nie doszło, a nastolatka zaginęła.

Od tamtej pory nie nawiązała też kontaktu z rodziną i znajomymi.

Policja na swojej stronie umieściła komunikat, w którym tak opisywała zaginioną: "Wiktoria ma ok. 160 - 165 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Waży ok. 50 kg. Ma czarne włosy sięgające za ramiona i ciemne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz, białe buty typu adidas i ciemne spodnie. Może mieć przy sobie różową torbę sportową Nike."

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Powiązane