wawainfo.pl > Wiadomości > Uwaga na nożownika, jest bardzo niebezpieczny. Policja wydała pilny komunikat
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:20

Uwaga na nożownika, jest bardzo niebezpieczny. Policja wydała pilny komunikat

policja

Atak nożownika

Do ataku doszło około godziny 19 na wysokości ulicy Czerskiej 21.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki - poinformował podkomisarz Robert Koniuszy, rzecznik z Mokotowa.

Sprawą zajmują się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury.

Policjanci w piątek opublikowali pilny apel o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny ze zdjęcia powyżej. Może mieć związek ze sprawą i jest poszukiwany przez kryminalnych.

Poszukiwania mężczyzny

- Podejrzany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką - podał Koniuszy.

Policja opublikowała też mapę na której widać drogę ucieczki mężczyzny.

Każdy, kto ma informacje w sprawie, widział lub zna mężczyznę - proszony jest o pilny kontakt.

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: [email protected].

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Powiązane