Uwaga na nożownika, jest bardzo niebezpieczny. Policja wydała pilny komunikat

Autor Mateusz Dolak - 16 Kwietnia 2021
Źródło: policja

Policja poszukuje nożownika z Mokotowa. Mężczyzna kilkukrotnie ranił kobietę a następnie uciekł. Do tej pory jest poszukiwany przez policję. Funkcjonariusze nie ukrywają, że może być niebezpieczny. W związku ze sprawą poszukiwany jest mężczyzna ze zdjęcia, które publikujemy poniżej.

Atak nożownika

Do ataku doszło około godziny 19 na wysokości ulicy Czerskiej 21.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki - poinformował podkomisarz Robert Koniuszy, rzecznik z Mokotowa.

Sprawą zajmują się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury.

Policjanci w piątek opublikowali pilny apel o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny ze zdjęcia powyżej. Może mieć związek ze sprawą i jest poszukiwany przez kryminalnych.

Martwy mężczyzna na środku chodnika. Przechodnie wezwali policjęMartwy mężczyzna na środku chodnika. Przechodnie wezwali policjęCzytaj dalej

Poszukiwania mężczyzny

- Podejrzany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie. Po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie SOP, a następnie skręcił w ul. Sielecką - podał Koniuszy.

Policja opublikowała też mapę na której widać drogę ucieczki mężczyzny.

Droga ucieczki mężczyzny

Każdy, kto ma informacje w sprawie, widział lub zna mężczyznę - proszony jest o pilny kontakt.

Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News