wawainfo.pl > Mazowsze > Węgrów. Mężczyzna wjechał w ciągnik, zginął na miejscu
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:37

Węgrów. Mężczyzna wjechał w ciągnik, zginął na miejscu

Węgrów
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Węgrów. Kierowca opla wjechał prosto pod ciągnik, a następnie zderzył się z innym pojazdem. Mężczyzna zginął na miejscu zdarzenia. Ogromne utrudnienia. Policja kieruje objazdy drogami lokalnymi.

Informacji udzieliła nam rzeczniczka prasowa węgrowskiej policji, Monika Księżopolska. Wypadek miał miejsce w czwartek, przed godziną 11:00.

- Między Łochowem a Kamionną na drodze krajowej 62 doszło do zderzenia drogowego, gdzie kierujący pojazdem opel, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z zespołem pojazdów - wyjaśniła.

Węgrów. Uderzył w ciągnij i drugi samochód. Zginął na miejscu

Mężczyzna uderzył w ciągnik siodłowy oraz inny pojazd osobowy. Na miejsce ruszyła policja oraz służby ratunkowe, jednak kierujący oplem zginął na miejscu.

- Utrudnienia potrwają przez najbliższe trzy godziny. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy na miejscowości Karczewizna i Laski - podała Księżopolska. Droga powinna zostać udrożniona w okolicach 14:00.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News