Tragiczny wypadek. Nie żyje młody strażak

Autor Mateusz Dolak - 26 Marca 2021
Źródło: osp leopoldów

Straż Pożarna przekazała smutne informacje. Młody strażak zginął w tragicznym wypadku na Mazowszu. Druhowie z OSP Leopoldów są w żałobie z powodu straty kolegi.

Nie żyje Wojciech

"Z głębokim żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci naszego wieloletniego druha Wojciecha Jakubaszka. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. Najbardziej wymowna jest cisza ... [*]" - napisali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie.

W jednostce ogłoszono żałobę. By uczcić pamięć druha, strażacy zmienili oprawę graficzną na facebookowym profilu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Mieszkańcy okolic łączą się w bólu z przyjaciółmi i rodziną Wojciecha.

"Wyrazy współczucia taki młody chłopak brak słów" - napisał Adrian. "Jakie to smutne .Kolejny młody człowiek tak niespodziewanie odchodzi" - dodała Jola. "Wojtku niech św. Florjan przyjmie cię na wieczną służbę" - podsumował Artur.

Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Tragiczny wypadek na MazowszuJedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Tragiczny wypadek na MazowszuCzytaj dalej

Śmiertelny wypadek na DK79

O tragedii pisaliśmy na naszym portalu w środę. Do wypadku doszło na Drodze Krajowej numer 79 pomiędzy Górą Kalwarią a Kozienicami.

Na wysokości stacji benzynowej, osobowa dacia duster zderzyła się z ciężarowym volvo.

- Pasażer osobówki zginął na miejscu, natomiast kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem do szpitala - mówiła wówczas asp. Ilona Tarczyńska z policji w Kozienicach.

Droga przez wiele godzin była zablokowana. Na miejscu pojawił się prokurator. Śledczy będą ustalać przyczyny wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: OSP Leopoldów

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News