wawainfo.pl > Mazowsze > Zablokowana arteria. Śmigłowiec wylądował na środku ulicy
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:20

Zablokowana arteria. Śmigłowiec wylądował na środku ulicy

czytelnik

Lądowanie śmigłowca LPR

- Aleja Krakowska na wysokości ul. Młynarskiej w Raszynie jest nieprzejezdna - poinformował nas czytelnik. I dodał, że drogę zablokował śmigłowiec LPR, który wylądował na środku jezdni.

- Na miejscu są też strażacy - dodał.

- Pomagamy zabezpieczać lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie prowadzimy innych działań. W akcję zaangażowany jest jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Raszyna - poinformował mł. brygadier Karol Kroć z powiatowej straży pożarnej w Pruszkowie. 

Tu są utrudnienia:

Pomagają karetkom

Justyna Sochacka z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego powiedziała nam, że ratownicy dostali wezwanie do udaru.

Jak pisaliśmy na naszym portalu, od kilku dni śmigłowce LPR pomagają pogotowiu ratunkowemu w transporcie pacjentów do szpitali. Z powodu koronawirusa, coraz więcej karetek jest zaangażowanych do pomocy chorym na COVID19.

Z powodu braku wolnych miejsc w stołecznych szpitalach, załogi pogotowia wożą zakażonych koronawirusem do placówek oddalonych nawet o kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: czytelnik

Powiązane