Słup ognia na ulicy w Warszawie. Nagła akcja w środku nocy

Autor Aleksandra Olbryt - 31 Sierpnia 2020
straż miejskaŹródło: Straż Miejska Warszawa

Samochód zapłonął z nieznanych przyczyn przy ulicy Jana Bytnara „Rudego”. Dobrze, że na miejscu zupełnie przypadkiem pojawili się funkcjonariusze straży miejskiej. Pomogli ugasić pożar właścicielowi pojazdu i uniknąć tragedii. Cała sytuacja wyglądała groźnie i bardzo... filmowo!

Samochód w ogniu

Samochód stanął w ogniu na warszawskim Mokotowie. - Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy 30 sierpnia około godz. 1 w nocy kontrolowali teren Mokotowa, na jednej z ulic zauważyli kłęby dymu wydobywające się z zaparkowanego samochodu. Chwilę później pojawił się ogień - relacjonuje warszawska Straż Miejska. Jak opowiadają funkcjonariusze, podczas rutynowego nocnego patrolu natknęli się na scenę jak z filmu akcji.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczne
2. Premier zwrócił się do emerytów. Ma ważne informacje na temat 13. i 14. emerytur

Samozapłon. Dobrze, że straż miejska była na miejscu

Podczas przejeżdżania ulicą Jana Bytnara „Rudego” strażnicy miejscy zobaczyli stojący na jezdni samochód marki KIA, w którym była otwarta pokrywa silnika. Zatrzymali się więc, by sprawdzić, co się stało. Po chwili z silnika buchnął dym, a za moment pokazał się ogień. Właściciel pojazdu stał obok, zaczął gasić pożar wyjętą z auta gaśnicą. Strażnicy także wyjęli gaśnicę z radiowozu i pomogli mężczyźnie w gaszeniu pożaru. Jednocześnie wezwali straż pożarną, ponieważ ogień szybko się rozprzestrzeniał i istniało ryzyko, że przeniesie się na sąsiednie samochody. Na szczęście dzięki błyskawicznej reakcji strażników i szybkiemu przyjazdowi straży pożarnej udało się tego uniknąć.

samochód płonął

samochód płonął

fot. Straż Miejska

Tajemnicza sytuacja w Warszawie. Auto znaleziono w krzakach, kierowcy brakTajemnicza sytuacja w Warszawie. Auto znaleziono w krzakach, kierowcy brakCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec nowych gwiazd show TVN był kryminalistą. Niespodziewana sytuacja w "Top Model"
  2. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze
  3. Mocne słowa Rafała Trzaskowskiego. Obarcza winą zmarłego prezydenta
  4. Wyższe kary za niesprzątanie po psie. Co o tym myślicie?
  5. Chwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeń
  6. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
Była w Warszawie, jest już w Płocku. Sytuacja jest coraz gorszaByła w Warszawie, jest już w Płocku. Sytuacja jest coraz gorszaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News