wawainfo.pl > Mazowsze > Samochód rozbił się na drzewie. W szpitalu zmarła druga osoba
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:19

Samochód rozbił się na drzewie. W szpitalu zmarła druga osoba

Wypadek w Kamieńczyku

Jak podawaliśmy na naszym portalu, do wypadku doszło na drodze krajowej numer 62.

Osobowe renault jadące w kierunku Wyszkowa nagle zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Samochód wpadł w poślizg, a 46-letni mężczyzna nie zdołał zapanować nad autem.

Pojazd zjechał do przydrożnego rowu z wodą a następnie uderzył w drzewo. Jak pisaliśmy, kierowca zginął na miejscu, a do szpitala trafiła 29-letnia pasażerka.

Przed przybyciem straży, kierowcy wyciągnęli z samochodu pasażerkę. Pojawił się też ratownik medyczny, który przystąpił do pierwszej pomocy. Później na miejsce przyjechali policjanci i prokurator. Śledczy do późnych godzin wieczornych wykonywali swoje czynności.

29-latka została karetką zabrana do szpitala.

Kobieta nie żyje

Przy ustaleniu przyczyn wypadku pracowali między innymi policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczali ślady, wykonywali oględziny oraz sporządzali dokumentację mająca na celu wyjaśnić przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 17. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

Tydzień po tragedii policja poinformowała, że 29-letnia pasażerka zmarła w szpitalu. Jej obrażenia były bardzo ciężkie. Lekarze nie zdołali uratować jej życia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfozdjęcie główne: policja

Tagi: