wawainfo.pl

policja Wyszków

Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Koszmarny wypadek w Kamieńczyku, droga zablokowana

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Śmiertelny wypadek w Kamieńczyku na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu trwa akcja ratownicza. Udział w niej biorą policjanci, ratownicy medyczni i stra

Śmiertelny wypadek w Kamieńczyku

Informację o wypadku przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. - Na drodze numer 62 pomiędzy miejscowościami: Wyszków - Puste Łąki, pojazd uderzył w drzewo - czytamy w komunikacie GDDKiA.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na miejscu zginęła jedna osoba. Druga, w stanie ciężkim, została zabrana od szpitala. Lekarze walczą o jej życie.

Kierowca nie żyje

Policja z Wyszkowa doprecyzowała, że ofiarą jest kierowca samochodu osobowego. - To mężczyzna w wieku 46 lat. Razem z nim jechała 29-letnia kobieta, która z obrażeniami trafiła do szpitala - powiedział w rozmowie z wawainfo.pl, Damian Wroczyński, rzecznik komendy powiatowej.

Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności wypadku.

"Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz służby ratunkowe. Policjanci zabezpieczają ślady, wykonują oględziny oraz sporządzają dokumentację mająca na celu wyjaśnić przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia" - czytamy w komunikacie przekazanym na facebooku.

- Na ten moment ustaliliśmy, że kierowca jechał w kierunku Wyszkowa. Na łuku drogi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad kierownicą i zjechał do rowu. Pojazd uderzył w drzewo i dachował - doprecyzował Wroczyński.

Utrudnienia

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 17. - Renault dachowało w głębokim poboczu na wysokości 250 kilometra drogi. Przed przybyciem straży, kierowcy wyciągnęli z samochodu pasażerkę. Pojawił się też ratownik medyczny, który przystąpił do pierwszej pomocy - powiedział Sławomir Pietrzak ze straży pożarnej w Wyszkowie.

Na miejscu łącznie były cztery zastępy. - Nasze działania polegały na uwięzieniu zakleszczonego kierowcy. Po przekazaniu pogotowiu, okazało się, że mężczyzny nie udało się uratować - dodał.

Pojazd miał rejestracje z innego województwa. Policjanci ustalają kim była ofiara i poszkodowana w wypadku.

GDDKiA podaje, że droga jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny.

Policja zaleca objazd trasą S8 i drogą numer 50.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: policja Wyszków

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >