Płock: pożar samochodu dostawczego. W środku znaleziono ciało

Autor Julian Bakuła - 6 Października 2020
samochódŹródło: PECOLD/AGENCJA SE/East News

Samochód dostawczy, który w nocy soboty na niedzielę (03-04.10) spłonął w Płocku, krył w sobie coś makabrycznego. W środku odnaleziono spalone zwłoki, które nie należały jednak do właściciela samochodu, który został już przesłuchany. Aktualnie ustalana jest tożsamość zmarłego mężczyzny.

Samochód dostawczy spłonął w Płocku. W środku znajdowało się ciało

Samochód dostawczy spłonął w nocy z soboty na niedzielę (03-04.10) w Płocku na ulicy Osiedlowej. Po przybyciu służb na miejsce wewnątrz zniszczonego samochodu odkryto zwłoki mężczyzny, które nie należały do właściciela pojazdu. - Zwłoki były częściowo spalone. Będziemy ustalać tożsamość mężczyzny - informuje mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Jak informuje portal petronews.pl, kluczowe w identyfikacji mężczyzny może być badanie jego DNA.

Właściciel samochodu, który spłonął w Płocku, został przesłuchany. Ustalana jest tożsamość zmarłego mężczyzny

Aktualnie śledztwo w sprawie pożaru samochodu dostawczego i śmierci znajdującego się wewnątrz mężczyzny prowadzone jest przez prokuraturę rejonową w Płocku. - W dniu wczorajszym do prokuratury wpłynęły akta sprawy i oficjalnie wszczęto w tej sprawie śledztwo. Dziś odbyła się sekcja zwłok. Tożsamość mężczyzny jest w trakcie ustalania. Mamy w tej kwestii wskazówki, ale póki co nie możemy podać tych ustaleń do wiadomości - poinformowała Wawa Info prokurator rejonowa Małgorzata Orkwiszewska. Według prokurator Orkwiszewskiej śledztwa w tego typu sprawach kończą się zwykle w ciągu około trzech miesięcy, na konkrety w tej sprawie przyjdzie nam więc jeszcze poczekać.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News