Atak nożownika w Carrefourze. Akcja policji, trwa poszukiwanie jednego ze sprawców

Autor Karolina Kraushar - 2 Maja 2020
Atak nożownika na warszawskim MokotowieŹródło: Mateusz Dolak, Wawa Info

W supermarkecie na warszawskim Mokotowie doszło do ataku nożownika. Policji udało się schwytać trzech napastników, czwarty wciąż jest poszukiwany. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia trwają czynności policji. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Atak nożownika na Mokotowie

Do zdarzenia doszło 2 maja około godziny 15.30 na warszawskim Mokotowie. W supermarkecie przy ulicy Konduktorskiej obywatel Ukrainy został zaatakowany nożem. Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe. Z relacji świadków, do których dotarł reporter Wawa Info wynika, że do sklepu wbiegł młody mężczyzna w wieku około 20 lat, a za nim dwójka innych mężczyzn. Napastnik zamknął się na zapleczu z dwoma pracownikami. Wtedy też doszło do ataku na jednego z nich - mężczyzna został ugodzony nożem w plecy.

Personel sklepu, który został na terenie sklepu zaczął krzyczeć do klientów, by uciekali. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja, która zatrzymała trzech mężczyzn. Poszkodowany trafił do szpitala, w momencie transportu był przytomny.

Jeden napastnik wciąż jest poszukiwany

Jeden z napastników został zatrzymany przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia, kolejnych dwóch udało się schwytać policji w trakcie pościgu, czwarty wciąż jest poszukiwany. Wszyscy mężczyźni są obywatelami Ukrainy. Jak przekazał nam asp. szt. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, gdzie obecnie przebywa. - Jego stan jest stabilny i nie zagraża życiu poszkodowanego - mówi asp. szt. Robert Koniuszy. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez funkcjonariuszy policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News