wawainfo.pl
Atak nożownika na warszawskim Mokotowie

Mateusz Dolak, Wawa Info

Atak nożownika w Carrefourze. Akcja policji, trwa poszukiwanie jednego ze sprawców

2 Maja 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

W supermarkecie na warszawskim Mokotowie doszło do ataku nożownika. Policji udało się schwytać trzech napastników, czwarty wciąż jest poszukiwany. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia trwają czynności policji

Atak nożownika na Mokotowie

Do zdarzenia doszło 2 maja około godziny 15.30 na warszawskim Mokotowie. W supermarkecie przy ulicy Konduktorskiej obywatel Ukrainy został zaatakowany nożem. Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe. Z relacji świadków, do których dotarł reporter Wawa Info wynika, że do sklepu wbiegł młody mężczyzna w wieku około 20 lat, a za nim dwójka innych mężczyzn. Napastnik zamknął się na zapleczu z dwoma pracownikami. Wtedy też doszło do ataku na jednego z nich - mężczyzna został ugodzony nożem w plecy.

Personel sklepu, który został na terenie sklepu zaczął krzyczeć do klientów, by uciekali. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe i policja, która zatrzymała trzech mężczyzn. Poszkodowany trafił do szpitala, w momencie transportu był przytomny. 

Jeden napastnik wciąż jest poszukiwany 

Jeden z napastników został zatrzymany przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia, kolejnych dwóch udało się schwytać policji w trakcie pościgu, czwarty wciąż jest poszukiwany. Wszyscy mężczyźni są obywatelami Ukrainy. Jak przekazał nam asp. szt. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, gdzie obecnie przebywa. - Jego stan jest stabilny i nie zagraża życiu poszkodowanego - mówi asp. szt. Robert Koniuszy. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez funkcjonariuszy policji. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Karolina KrausharAutor

Karolina Kraushar jest redaktorką strony. Zanim znalazła się w Wawa Info, pracowała w dziale wideo portalu Wyborcza.pl oraz w radiu Chillizet. Do Warszawy przyjechała kilka lat temu i z miejsca się w niej zakochała. Szczególnie uwiel

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Wiadomości

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Wiadomości

Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Wiadomości

Akcja policji pod domem Rafała Trzaskowskiego. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

Czytaj więcej >
imago stock&people/EAST NEWS

Wiadomości

Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Czytaj więcej >