Pożar ciężarówki, cała jezdnia jest w pianie. Ogromne utrudnienia

Autor Aleksandra Olbryt - 18 Września 2020
pożarŹródło: Facebook OSP Rębowo

Pożar na drodze krajowej nr 50. Ochotnicza Straż Pożarna w Rębowie poinformowała na swoim profilu na Facebooku o akcji, do której strażacy zostali zadysponowani w piątek przed godziną 13. Do pożaru ciągnika siodłowego z naczepą doszło na 60 kilometrze drogi.

Pożar na DK 50 - "ciężarówka" w ogniu

Pożar objął cały ciągnik siodłowy, który poruszał się po drodze krajowej nr 50 na wysokości Rębowa. Tak wynika z informacji przekazanych przez OSP Rębowo. Informacja pojawiła się na stronie jednostki o godzinie 12:57. - Cały ciągnik stał w ogniu. Niezwłocznie przystąpiliśmy do utworzenia dwóch linii gaśniczych. Na miejsce dojechał zastęp OSP Wyszogród oraz PSP JRG 3 Płock. Obecnie ruch na trasie Wyszogród- Płońsk na 60 kilometrze DK50 odbywa się wahadłowo - podała OSP na Facebooku.

OSP Rebowo

Samozapłon

- Z nieustalonych przyczyn ciężarówka sama się zapaliła. Nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru. Droga pozostanie zamknięta do momentu odholowania zniszczonego pojazdu. Ruch na drodze niebawem będzie się już odbywał normalnie, bez żadnych utrudnień - przekazała po godzinie 15 podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News