Auto nagle stanęło w płomieniach. Duże utrudnienia na drodze, trwa akcja służb

Autor Karolina Kraushar - 27 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: policja.pl

Pożar na moście Grota- Roweckiego. Na miejscu trwa akcja gaśnicza. Jak przekazał nam asp. sztab. Łukasz Płaskociński z warszawskiej straży pożarnej zapalił się samochód osobowy, kierowcy udało się w porę opuścić pojazd. Wskutek wybuchu pożaru, nikt nie został ranny. Kierowców czekają utrudnienia w okolicach mostu.

Pożar na moście Grota-Roweckiego

Pożar na moście wybuchł w poniedziałek po godzinie 12.00. Samochód osobowy podczas przejazdu mostem Grota-Roweckiego stanął w płomieniach. Na miejscu zdarzenie niezwłocznie pojawiła się straż pożarna, która rozpoczęła akcję gaśniczą. - Kierowca opuścił pojazd zaraz po tym, jak doszło do pożaru samochodu. Kiedy na miejsce dotarli strażacy, auto było już w znacznym stopniu zajęte przez płomienie - przekazał w rozmowie z Wawainfo.pl asp. sztab. Łukasz Płaskociński.

Pożar spowodował utrudnienia

Wybuch pożaru i akcja strażaków spowodowały utrudnienia na drodze w rejonie mostu Grota-Roweckiego. Jak udało się nam się ustalić, na moście w dalszym ciągu trwają prace straży pożarnej. Przyczyny wybuchu pożaru nie są jeszcze znane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News