Ogromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z kilkunastu kilometrów. Sytuacja jest poważna

Autor Alicja Guz - 1 Września 2020
pożar w KonstancinieŹródło: wawainfo.pl

Pożar hali magazynowej w Konstancinie. Wewnątrz niej składowane są tworzywa sztuczne. Na miejscu z żywiołem walczy 20 zastępów straży pożarnej. Według informacji, które udało nam się zebrać, pożar nie został jeszcze opanowany, a akcja może potrwać jeszcze nawet sześć godzin.

Pożar w Konstancinie

Pożar w Konstancinie przy ulicy Mirkowskiej. Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że płonie hala magazynowa o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych. Składowane są w niej tworzywa sztuczne.

pożar w Konstancinie

Pożar jeszcze nie ugaszony

Walka z żywiołem trwa. Na miejscu pracuje 20 zastępów straży pożarnej, w tym jeden podnośnik i jedna drabina. Jak poinformował nas mł. bryg. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie, zgłoszenie o pożarze wpłynęło o 16:55. Zdaniem strażaków akcja może potrwać jeszcze nawet sześć godzin.

Utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

Pożar hali spowodował utrudnienia w kursowaniu transportu miejskiego. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie zespołu przystankowego Mirków – Szkoła występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 251, 710, L15, L21 , L28 i L42. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi" poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News