Ogromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z kilkunastu kilometrów. Sytuacja jest poważna

Autor Alicja Guz - 1 Września 2020
pożar w KonstancinieŹródło: wawainfo.pl

Pożar hali magazynowej w Konstancinie. Wewnątrz niej składowane są tworzywa sztuczne. Na miejscu z żywiołem walczy 20 zastępów straży pożarnej. Według informacji, które udało nam się zebrać, pożar nie został jeszcze opanowany, a akcja może potrwać jeszcze nawet sześć godzin.

Pożar w Konstancinie

Pożar w Konstancinie przy ulicy Mirkowskiej. Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że płonie hala magazynowa o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych. Składowane są w niej tworzywa sztuczne.

pożar w Konstancinie

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Pożar jeszcze nie ugaszony

Walka z żywiołem trwa. Na miejscu pracuje 20 zastępów straży pożarnej, w tym jeden podnośnik i jedna drabina. Jak poinformował nas mł. bryg. Łukasz Darmofalski z PSP w Piasecznie, zgłoszenie o pożarze wpłynęło o 16:55. Zdaniem strażaków akcja może potrwać jeszcze nawet sześć godzin.

Utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej

Pożar hali spowodował utrudnienia w kursowaniu transportu miejskiego. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie zespołu przystankowego Mirków – Szkoła występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 251, 710, L15, L21 , L28 i L42. Autobusy mogą być kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi szlakami komunikacyjnymi" poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Prezydent pilnie zwołał spotkanie. Sprawa jest poważna, chodzi o życie milionów ludziPrezydent pilnie zwołał spotkanie. Sprawa jest poważna, chodzi o życie milionów ludziCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  2. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można
  3. Ewakuacja w Warszawie. Policja otoczyła teren, na miejsce wezwano saperów
  4. "Rok szkolny przesunięty o dwa tygodnie". Szkoły otrzymały maila, sprawą zajmuje się policja
  5. Armagedon w Warszawie. Wszystko pływa, ludzie trzymają okna. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata
Takiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaTakiego wystąpienia nikt się nie spodziewał. Padły oburzające słowaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News