Pościg za 20-latkiem. Mężczyzna potrącił policjantów, miał wiele na sumieniu

Autor Julian Bakuła - 21 Maja 2020
20-latek uciekał przed policjąŹródło: Pixabay

Policjanci z Pragi Północ podjęli obserwację 20-latka podejrzanego o kradzież. Gdy zainterweniowali, podjął ucieczkę, stwarzając zagrożenie dla siebie, policjantów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Na komendzie okazało się, że jest poszukiwany. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Obserwacja podejrzanego

Policjanci z Pragi-Północ podjęli się obserwacji 20-letniego mężczyzny podejrzanego o kradzież pieniędzy z szafki pracowniczej. Gdy przystąpili do interwencji, mężczyzna zaczął uciekać. Ruszył hondą i nie zatrzymał się, widząc policjantów, którzy usiłowali zablokować jezdnię. O mały włos ich nie przejechał.

Dzisiaj grzeje:
1. Jackowski przewidział tajemniczą kobietę. Jak wpłynie na losy Warszawy?
2. Spore zmiany na półkach w Lidlu i Biedronce. Niektóre produkty trudniej dostępne

Brawurowa ucieczka

Policjanci ruszyli w pościg z uciekinierem, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Gdy znaleźli się na Białołęce, porzucił samochód i rzucił się do ucieczki biegiem. Po pewnym czasie mundurowi zdołali go dogonić i zatrzymać. Gdy powrócili do samochodów, okazało się, że auto podejrzanego - który nie zaciągnął hamulca ręcznego - stoczyło się na pojazd policyjny, powodując uszkodzenia. Podejrzany nie miał ponadto uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Zaskoczenie na komendzie

20-latek został następnie przewieziony na posterunek przy ul. Jagiellońskiej, gdzie sprawdzono jego dane w systemach informacyjnych Policji. To przyniosło zaskoczenie, okazało się, że jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu poprawczego. Podejrzany został potem przesłuchany przez prokuratura, gdzie przedstawiono mu szereg zarzutów: napaści na policjantów, kradzieży z włamaniem oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Po wszystkim został odprowadzony do zakładu poprawczego.

Biedronka zaskoczyła wszystkich. Sprzęt warty setki złotych można mieć za darmoBiedronka zaskoczyła wszystkich. Sprzęt warty setki złotych można mieć za darmoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski nie miał wyboru. Dopiero teraz ujawnił wszystko, wydał nowe oświadczenie
  2. Przez 7 lat był trzymany na łańcuchu i głodzony. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy otrzymał posiłek
  3. Klienci Biedronki muszą liczyć się ze zmianami. Niektórzy bardzo się ucieszą
  4. Niepokojące informacje o Nextbike. Firma bliska upadłości. Co będzie z rowerami miejskimi?
  5. Wypadek z udziałem dzieci pod Warszawą. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
Skandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieSkandal po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Policja przegoniła ludzi w żałobieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News