wawainfo.pl > Wiadomości > Porażające sceny. Mężczyzna przekroczył wszystkie granice. Wspiął się na budynek Polsatu
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:39

Porażające sceny. Mężczyzna przekroczył wszystkie granice. Wspiął się na budynek Polsatu

Mężczyzna wspiął się na budynek Polsatu
YouTube/BNT/06.06.21/Screen

Mężczyzna wspiął się na budynek Polsatu. Wszystko nagrał i wrzucił do sieci. Porażający materiał przedstawia całą wspinaczkę. Wystarczył jeden błąd, by doszło do tragedii.

Nagranie ze wspinaczki zostało opublikowane przez mężczyznę dopiero kilka dni po wejściu na dach biura Polsatu. Akcja miała miejsce 30 maja w okolicach godziny 5 rano.

Mężczyzna wspiął się na budynek Polsatu

Już na samym początku nagrania możemy zapoznać się z ostrzeżeniem.

"Materiał wideo nagrany w celach dokumentalnych. Pod żadnym pozorem nie próbuje naśladować autorów materiału. Aby stworzyć materiał autorzy ponoszą ogromne ryzyko związane z utratą życia oraz problemami prawnymi" - czytamy.

Film ze wspinaczki na siedzibę Polsatu trwa 17 minut. Dokładnie tyle zajęło Marcinowi Banotowi pokonanie odległości dzielącej go od dachu stacji. Pokonał dokładnie 63 metry.

Jeszcze wcześniej było o nim głośno, gdy wspiął się na szczyt hotelu Marriott. Oba szczyty pokonał bez zabezpieczenia.

Przed budynek Polsatu przyjechała policja

Dopiero po kilku minutach pod budynkiem Polsatu ustawili się pracownicy ochrony. Wyraźnie zdziwiona grupa nie wiedziała, jak zareagować.

- Elewacja budynku jest mocna. Na miejsce już podjechała policja - relacjonował z dachu budynku, wskazując na pojazd na sygnale.

Na miejscu rozwinięto skokochron. Wezwano także służby ratownicze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: Wawainfo.pl

Powiązane