wawainfo.pl
poszukiwany mężczyzna

policja

Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani

3 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Policja z Mokotowa poszukuje dwóch mężczyzn, którzy 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20 pobili mężczyznę na stacji paliw. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu sklepowego, na którym uwieczniono wizerunki mężczyzn,

Pobicie na stacji paliw

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20. Dwaj mężczyźni zaczepili przypadkowego przechodnia w okolicy stacji paliw, a następnie go pobili. - Poszkodowany doznał uszczerbku na zdrowiu w postaci urazu twarzoczaszki, rany wargi dolnej i górnej oraz uszkodzenia korony zęba - informuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Według funkcjonariuszy było to działanie chuligańskie, a napastnicy nie mieli żadnych powodów, by zaatakować mężczyznę.

Pobili i poszli na zakupy

Poszukiwani mężczyźni po pobiciu odwiedzili jeszcze sklep na stacji paliw, gdzie zrobili zakupy, a potem wyszli. To właśnie sklepowy monitoring uwiecznił ich wizerunki, które opublikowała policja. - Z relacji świadków wynika, że byli pod wpływem alkoholu - poinformował asp. szt. Robert Koniuszy.

Policja prosi o pomoc

Policja prosi mieszkańców Warszawy o pomoc w odnalezieniu sprawców pobicia. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacji można udzielić, również dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 26, a także wysyłając e-mail na adres: piotr.tkaczyk@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublin

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >