wawainfo.pl
poszukiwany mężczyzna

policja

Znasz ich? Natychmiast zgłoś się na policję. Są pilnie poszukiwani

3 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Policja z Mokotowa poszukuje dwóch mężczyzn, którzy 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20 pobili mężczyznę na stacji paliw. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu sklepowego, na którym uwieczniono wizerunki mężczyzn,

Pobicie na stacji paliw

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło 7 marca 2020 roku około godziny 23:10-23:20. Dwaj mężczyźni zaczepili przypadkowego przechodnia w okolicy stacji paliw, a następnie go pobili. - Poszkodowany doznał uszczerbku na zdrowiu w postaci urazu twarzoczaszki, rany wargi dolnej i górnej oraz uszkodzenia korony zęba - informuje asp. szt. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Według funkcjonariuszy było to działanie chuligańskie, a napastnicy nie mieli żadnych powodów, by zaatakować mężczyznę.

Pobili i poszli na zakupy

Poszukiwani mężczyźni po pobiciu odwiedzili jeszcze sklep na stacji paliw, gdzie zrobili zakupy, a potem wyszli. To właśnie sklepowy monitoring uwiecznił ich wizerunki, które opublikowała policja. - Z relacji świadków wynika, że byli pod wpływem alkoholu - poinformował asp. szt. Robert Koniuszy.

Policja prosi o pomoc

Policja prosi mieszkańców Warszawy o pomoc w odnalezieniu sprawców pobicia. Osoby, które rozpoznają mężczyzn na ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacji można udzielić, również dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 26, a także wysyłając e-mail na adres: piotr.tkaczyk@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Wiadomości

Strajk pielęgniarek i położnych przed Sejmem. "Dzień testu wiarygodności polityków"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rolnicy mają dość. W czwartek pojawią się przed Biedronkami

Czytaj więcej >
W centrum Warszawy postawiono canoe.

Wiadomości

W Warszawie w środku miasta nagle pojawiła się łódka. O co chodzi?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ogromny paraliż w Warszawie. Opóźnione autobusy, korek na kilkanaście kilometrów. Wszystko przez ulewę

Czytaj więcej >
Szpital Narodowy zawiesi działalność.

Wiadomości

Działalność szpitala na stadionie narodowym zostanie zawieszona

Czytaj więcej >
W Warszawie mogą wystąpić burze z gradem.

Wiadomości

Uwaga, właśnie wydali ostrzeżenia. Potężna nawałnica nadciąga do Warszawy

Czytaj więcej >