Poważna awaria w Płocku. Kilka tysięcy mieszkańców bez ciepłej wody i ogrzewania

Autor Mateusz Dolak - 17 Marca 2021
zdjęcie ilustracyjneŹródło: pixabay

Mazowsze: poważna awaria w Płocku. Kilka tysięcy osób od wczoraj nie ma ciepłej wody i ogrzewania w swoich mieszkaniach. Ludzie są wściekli, bo według zapowiedzi taki stan potrwa aż do godziny 22.

Brak ciepłej wody w Płocku

Awaria swoim zasięgiem dotknęła znaczną część miasta.

Rzeczniczka firmy Fortum potwierdza, że problem dotyczy mieszkańców ulic: Bielskiej, Kochanowskiego, Mickiewicza oraz Obrońców Westerplatte.

Z naszych informacji, które dostaliśmy od czytelników, wynika jednak, że ciepłej wody nie ma też w budynkach przy ulicach: Nowy Rynek, Kościuszki, Sienkiewicza, Jachowicza, Pięknej, Tumskiej, Pierwszego Maja oraz Placu Obrońców Warszawy.

Śmiertelny wypadek w Płocku, 85-latka zginęła pod kołami cysternyŚmiertelny wypadek w Płocku, 85-latka zginęła pod kołami cysternyCzytaj dalej

Pękła rura

Służby robią wszystko, by jak najszybciej przywrócić dostawy ciepła do mieszkań.

Jak powiedziała nam Karolina Buczkowska, we wtorek doszło do rozszczelnienia magistrali ciepłowniczej przy ulicy Bielskiej.

"Dokładne miejsce awarii zostało już zlokalizowane i obecnie prowadzimy prace naprawcze. Przewidywany czas przywrócenia dostawy ciepła to godzina 22.00 we środę, 17 marca" - napisała w komunikacie przesłanym do naszej redakcji, Buczkowska.

Za dostawę ciepła w Płocku odpowiada przedsiębiorstwo Fortum. Rzeczniczka prasowa firmy przeprasza mieszkańców miasta za utrudnienia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: pixabay

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News