wawainfo.pl > Mazowsze > Paprotnia. 47-latek napadł z nożem na kobietę. Ta przepędziła go... mopem
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:37

Paprotnia. 47-latek napadł z nożem na kobietę. Ta przepędziła go... mopem

Paprotnia
Wikimedia Commons/M_H.DE - zdjęcie ilustracyjne

Paprotnia. Zaskakujące kulisy napadu - 47-latek napadł na 55-letnią kobietę. Miał w ręku nóż, którym jej groził. Tymczasem kobieta wyciągnęła mopa i zaczęła nim bić napastnika, który uciekł. Ujęła go już policja.

Rzadko kiedy zdarzają się tak zaskakujące obrazki. Pokazują one, że czasem przeciw niebezpiecznym narzędziom można użyć nawet sprzętu do sprzątania.

Paprotnia. Nożownik napadł kobietę, która przepędziła go mopem

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. 55-letnia kobieta została napadnięta przez mężczyznę, który wyciągnął zza pazuchy kilkunastocentymetrowy nóż bojowy. Chciał od niej wyłudzić pieniądze.

Kobieta akurat miała przy sobie mopa, którego w chwili pomysłowości i przypływu adrenaliny postanowiła użyć. Uderzyła nim kilkukrotnie napastnika. Mężczyzna umknął.

Nie był jednak daleko, gdy zaczęli go gonić policjanci z pobliskiego Teresina, którzy bez trudu ujęli problematycznego napastnika.

Okazało się, że 47-letni mężczyzna był recydywistą i już wcześniej zdarzały mu się napady z bronią w ręku. Ostatniego dokonał, mając 3 promile alkoholu we krwi.

Jego sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie. Podjęto decyzję o aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Wikimedia Commons/M_H.DE - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane