wawainfo.pl > Wiadomości > Ogromny pożar, płonie mieszkanie. Kłęby dymu i płomienie wychodzą przez okno
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:19

Ogromny pożar, płonie mieszkanie. Kłęby dymu i płomienie wychodzą przez okno

czytelnik

Pożar na Keniga

O pożarze poinformowali nas czytelnicy. - Płonie mieszkanie w bloku przy ulicy Keniga w Ursusie - napisali w wiadomości i dołączyli zdjęcie na którym widać kłęby dymu w okolicy.

Pożar bardzo szybko się rozwinął, bo płomienie wychodziły przez okno.

Na miejscu natychmiast zrobiło się zamieszanie. Sąsiedzi wyszli ze swoich mieszkań, a przed blokiem pojawili się gapie, którzy przyglądali się rozwojowi sytuacji.

Do akcji zaangażowano cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie i policję.

Mężczyzna z poparzeniami w szpitalu

Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy pomogli w ewakuacji mieszkańców lokalu. - Kiedy strażacy dojechali, pożar był już mocno rozwinięty. Płonęło pomieszczenie kuchenne - poinformował nas Michał Wichrowski ze stołecznej straży pożarnej.

Jak dodał, nie było konieczności ewakuacji sąsiadów. - W momencie pożaru w mieszkaniu znajdowały się dwie osoby - kobieta i mężczyzna. Jedna z tych osób została zabrana do szpitala z niewielkimi poparzeniami - stwierdził.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że około 40-letni mężczyzna i kobieta byli małżeństwem, a do pożaru doszło z powodu frytkownicy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfozdjęcie główne: czytelnik