wawainfo.pl > Wiadomości > Ogromna awantura w centum Warszawy. Wszystko się nagrało
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:19

Ogromna awantura w centum Warszawy. Wszystko się nagrało

facebook

Awantura przed Warsaw Sneaker Store

Nagranie z awantury trafiło do sieci i bardzo szybko rozprzestrzeniło się na Facebooku.

Na kilkusekundowym klipie widać bijatykę na chodniku przed sklepem. Niestety nie widać kontekstu całego zdarzenia. W komentarzach pojawiają się jednak opisy całego zajścia.

"Jeden typek wbiegł bez maseczki do Labu i chciał kupić buty bez kolejki. Przez złamanie zasad kierownik odwołał premierę i większość ludzi nie kupiła swoich par. Niektórych frustracja doprowadziła do tego, że wyżyli się na sprawcy w sposób ukazany na filmie" - napisał Kuba.

Premiera butów odwołana

Postanowiliśmy zweryfikować te informacje i zadzwoniliśmy do sklepu. Pracownik, który odebrał słuchawkę potwierdził, że premiera butów została odwołana.

Jak powiedział w rozmowie z naszym portalem, nastąpiło to z powodu naruszenia zasad przez klientów i dodał, że osoby w kolejce nie chciały zachowywać bezpiecznych odstępów.

Zaznaczył też, że nie wnikał w awanturę przed sklepem, ale potwierdził, że takie coś miało miejsce.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, premiera butów miała odbyć się o 11, a do incydentu doszło około 30 minut później. W tym czasie tylko kilka osób (z kilkudziesięciu, które stały przed sklepem), zdążyło zakupić wymarzone obuwie.

Przedstawiciele sklepu potwierdzili, że premiera zostanie przeniesiona do internetu. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie i kiedy dokładnie się odbędzie.

W sprawie miała skontaktować się z nami osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami. Do tej pory jednak nie otrzymaliśmy oficjalnego stanowiska.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl, nagranie: Rafał Radziejewskizdjęcie główne: Rafał Radziejewski

Powiązane