wawainfo.pl > Dzielnice > Ochota. Trwają poszukiwania 14-letniej Zuzanny Żornaczuk
Alan Wysocki
Alan Wysocki 11.06.2022 02:01

Ochota. Trwają poszukiwania 14-letniej Zuzanny Żornaczuk

Ochota
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Piotr Molecki/East News

Ochota. Policja wydała komunikat dotyczący zaginionej Zuzanny Żornaczuk. 14-latka wzięła torbę, wyszła z domu i już nie wróciła. Minęła pierwsza doba od rozpoczęcia poszukiwań. Służby mają coraz mniej czasu.

- Policjanci z Ochoty prowadzą poszukiwania za zaginioną Zuzanną Żornaczuk, która w dniu 1 września 2021 roku wyszła z domu rodzinnego i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane - poinformował podkomisarz Karol Cebula.

1 września około godziny 10:15 14-latka wyszła z domu przy ulicy Niemcewicza. Od tego momentu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Ochota. Trwają poszukiwania Zuzanny Żornaczuk

Uczennica ma 165 centymetrów wzrostu, długie, ciemne blond włosy, brązowe oczy i szczupłą sylwetkę. Mieszkanie opuściła w obcisłej bluzce typu półgolf, niebieskich jeansach i czarnych adidasach.

- Może posiadać przy sobie torbę typu worek koloru rudego z napisem o nieznanej treści z boku, czarną kurtkę puchową z kapturem, koszulkę z krótkim rękawem koloru białego z nadrukiem kolorowych grzybów - podkreśla funkcjonariusz.

Każdy, kto ma informacje na temat aktualnego miejsca pobytu uczennicy, powinien niezwłocznie zgłosić się na policję. Kontakt z funkcjonariuszami można nawiązać pod numerami: 47 723 93 50 i 47 723 93 51.

Poniżej publikujemy zdjęcie 14-latki, udostępnione przez policję.

>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Piotr Molecki/East News

Tagi: Ochota
Powiązane