wawainfo.pl
Motocyklista zderzył się z "dostawczakiem"

Pixabay

Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w Warszawie

20 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Olbryt

Udostępnij:

Motocykl zderzył się z samochodem dostawczym na Białołęce. Do wypadku doszło około godziny 11:30. Na miejscu trwają działania policji, występują utrudnienia w ruchu.

Motocyklista zderzył się z "dostawczakiem"

- Motocyklista, który 20 sierpnia ok. 11:30 zderzył się z samochodem dostawczym, trafił do szpitala. Wypadek miał miejsce na rogu ulic: Płochocińskiej i Krzyżówki. Policjanci działają na miejscu, próbują rozładować związane ze zdarzeniem utrudnienia w ruchu pojazdów - powiedziała nam asp. Marta Słomińska z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. 

TVN24: ulica zablokowana w obu kierunkach

Jak podaje TVN Warszawa, ulica Płochocińska na warszawskich Bielanach w wyniku wypadku była zablokowana w obu kierunkach. Reporter portalu przekazał informację, że dostawczy bus wyjeżdżał z ulicy Spedycyjnej, natomiast motocyklista jechał Płochocińską w kierunku Modlińskiej. Wtedy miało dojść do zderzenia. Według relacji reportera, samochód dostawczy uderzył w bok motocykla. Kierujący jednośladem znalazł się pod kołami busa wraz ze swoim motocyklem. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, które wydobyły poszkodowanego w wypadku mężczyznę.

ZTM: koniec utrudnień

O 12:24 na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawił się komunikat o końcu utrudnień. "Trwa przywracanie rozkładowej organizacji ruchu" - czytamy. Do tej pory w związku z wypadkiem w pobliżu skrzyżowania Płochocińska / Spedycyjna występują utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 126, 314, 326, 705, 735 i 736. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Tagi:

Policja WarszawaPolicjaBiałołęka

Aleksandra OlbrytAutor

Aleksandra Olbryt od "zawsze" pisze i czyta w ponadprzeciętnych ilościach. W redakcji Wawa Info zdobywa pierwsze dziennikarskie szlify. Jest studentką europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim i autorką bloga "Między słowami".

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >