wawainfo.pl > Wiadomości > Służby zatrzymały Mikołaja. Mikołajki muszą zostać odwołane
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:22

Służby zatrzymały Mikołaja. Mikołajki muszą zostać odwołane

Służba Więzienna miała już odwoływać Mikołajki.
Facebook / Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie - Facebook.com/OISWWARSZAWA/

Niemal odwołano Mikołajki

W sobotę Służba Więzienna była o krok od odwołania Mikołajek. Późnym wieczorem Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej (OISW) w Warszawie poinformował na Facebooku o zatrzymaniu św. Mikołaja, który miał złamać kilka przepisów.

Kobiety w areszcie tworzą upominki

Zaangażowanie polskiej Służby Więziennej w Mikołajki oraz w przygotowania do świąt nie ograniczają się tylko i wyłącznie do zwolnienia z aresztu św. Mikołaja. Areszt śledczy na Grochowie prowadzi także programy resocjalizacyjne dla osadzonych w nim kobiet, w ramach których tworzą one świąteczne upominki.

"Szczególnie w okresie świąt akcje takie jak te są bardzo ważne, zarówno dla pań, które w nich biorą udział, jak i osób, które później zostają obdarowane wykonanymi przez nie upominkami. Takie prezenty bywają bezcenne" - czytamy we wpisie OISW.

#Mikołajki #BombkaDlaBohatera Areszt Śledczy na Grochowie prowadzi wiele programów resocjalizacyjnych, w których...

Opublikowany przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie Niedziela, 6 grudnia 2020

Warszawa rozdaje choinki

W przygotowania do świąt Bożego Narodzenia włączył się także stołeczny ratusz, organizując konkurs, w ramach którego każdy mieszkaniec Warszawy ma szansę wygrać jedną z 200 choinek. 

W konkursie można wziąć udział, wysyłając na adres [email protected] zdjęcie ozdób świątecznych własnoręcznie wykonanych z materiałów ponownego użycia lub wysyłając na adres [email protected] zdjęcia upieczonych przez nas pierników, które kojarzyć się będą z Warszawą. 

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczne święta Bożego Narodzenia odbędą się w ścisłym reżimie sanitarnym. Każda rodzina  będzie mogła zaprosić pod swój dach najwyżej 5 osób spoza domu. Ze względu na ograniczenie działalności branży hotelarskiej większość z nas może także zapomnieć o wyjazdach na święta.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane