wawainfo.pl > Ulice > Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:39

Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy

Śmiertelny wypadek
East News

Śmiertelny wypadek w centrum Warszawy. Nie żyje motocyklista, a 13-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu.

Wypadek na Muranowie

Do wypadku doszło około godziny 15 na skrzyżowaniu ulicy Anielewicza z Esperanto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista uderzył w osobową toyotę.

Motocykl odbił się od auta i ranił przechodzącego chodnikiem chłopca.

13-latek jest w stanie ciężkim. Walczy o życie. Motocyklista zginął na miejscu.

- Zgłoszenie dostaliśmy o 14:49. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocykl marki Yamaha zderzył się z samochodem osobowym marki Toyota. Ranny został 13-latek, który stał na poboczu - tłumaczy Rafał Markiewicz z komendy stołecznej policji.

- Pomimo podjętej reanimacji 31-letni kierowca motocyklu zmarł. 13-latek został przewieziony do szpitala. Policja prowadzi działania pod nadzorem prokuratora. Droga od ulicy Okopowej do Smoczej jest zablokowana. Samochody kierowane są na objazdy - relacjonuje Markiewicz.

Na miejscu oprócz policji i pogotowia ratunkowego interweniowała także straż pożarna.

- Łącznie poszkodowane zostały trzy osoby: motocyklista, kierowca i przechodzień. Nasze działana polegały na udzielaniu pomocy, zabezpieczeniu miejsce zdarzenia i wyjęcia akumulatorów z pojazdów. Usuwaliśmy też wycieki płynów - tłumaczy st. kpt. Michał Konopka z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News

Powiązane