Ocieplali budynek, nagle osunęła się ziemia. Wypadek podczas budowy, mężczyźni nie mogli się wydostać

Autor Aleksandra Olbryt - 24 Września 2020
mężczyznaŹródło: screenshot GoogleStreetView

Mężczyzna w trakcie prac remontowych utknął w okopie, przysypany ziemią i gruzem. Na szczęście na miejsce szybko przybyli strażacy, którym w wyniku trudnej akcji udało się oswobodzić pracownika i wyciągnąć go na powierzchnię. Zespół ratownictwa medycznego zabrał mężczyznę do szpitala.

Mężczyzna przysypany ziemią

Mężczyzna podczas rutynowych prac remontowych w wykopie został przysypany ziemią i gruzem. - O godzinie 9:40 otrzymaliśmy informację z numeru 112, że na Mokotowie przy ulicy Belgijskiej 4 doszło do osunięcia ziemi podczas prac. W wykopie przebywały dwie osoby, jednemu z mężczyzn udało się wydostać, drugi miał mniej szczęścia i został przysypany ziemią i gruzem do wysokości kolan. Nie mógł się samodzielnie wydostać - relacjonuje asp. Jarosław Dobrzewiński z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilna konferencja Trzaskowskiego. W Warszawie jest źle, będą duże podwyżki
2. W kominku już nie popalisz, o koszeniu trawnika też możesz zapomnieć. Chyba że chcesz dostać monstrualną karę
3. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Trudna akcja. Na miejscu pięć zastępów

- Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowane pięć zastępów straży, w tym specjalistyczna grupa poszukiwawczo-ratownicza. Przy jej udziale udało się oswobodzić przygniecionego mężczyznę i wyciągnąć go z wykopu. Akcja była dość trudna z uwagi na specyfikę wykopu: był on głęboki i wąski, co utrudniało dostęp - kontynuuje asp. Dobrzewiński. - Mężczyzna ma około 35 lat, w wyniku zdarzenia doszło u niego do urazu nogi. Po wydostaniu go z wykopu strażacy przekazali go natychmiast pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Został przewieziony do szpitala w celu dalszych badań - dodaje.

Obrazy WawaINFO"Prestiżowa wytrzeźwiałka w Warszawie". Cena za pobyt, jak w luksusowym hotelu w centrumCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła ewakuacja, tysiące mieszkańców musi uciekać z domów. Zagrożenie życia w polskim mieście, służby wkroczyły do akcji
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  3. Trzy osoby nie żyją, ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców. Samochód uderzył w skrzynkę z gazem, wybuchł pożar
  4. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
  5. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  6. Czeka nas najdłuższy weekend bez handlu? Tak, to prawda
Strażnicy miejscy mogą zapukać do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyStrażnicy miejscy mogą zapukać do drzwi Polaków. Grożą ogromne kary, nawet 5 tysięcyCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News