wawainfo.pl > Wiadomości > Nietypowe pożegnanie maturzystów, nauczyciele nagrali wyjątkowy film. "Nie tak sobie to wyobrażaliśmy"
Mateusz Kobyłka
Mateusz Kobyłka 19.03.2022 03:25

Nietypowe pożegnanie maturzystów, nauczyciele nagrali wyjątkowy film. "Nie tak sobie to wyobrażaliśmy"

maturzyści
CLV LO

Nauczyciele dziękują za wspólne lata

Tegoroczni maturzyści z CLV Liceum im. Bohaterek Powstania Warszawskiego zostali w niezwykły sposób pożegnani przez swoich nauczycieli. Ze względu na stan epidemii i zamknięcie szkół, nie mogli spotkać się z nimi osobiście. Kadra pedagogiczna z Mokotowa postanowiła więc stworzyć nagranie, w którym wspólnie dziękuje swoim uczniom za trzy lata nauki. Każdy z nauczycieli przygotował fragment rymowanki, którą wygłaszali po kolei. 

[Zobacz video](https://drive.google.com/file/d/1NGMNQM473beE44pX0dfO9qTADp23vFYC/preview "Zobacz video")

"Nie tak wyobrażaliśmy sobie pożegnanie"

Skąd taki pomysł? - Jesteśmy nowo powstałym liceum (dawna "TWARDA”). Nie tak wyobrażaliśmy sobie pożegnanie pierwszego rocznika CLV LO, chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowy. Możemy poszczycić się kreatywnością naszych nauczycieli. Jacek Gotkowski (nauczyciel wychowania fizycznego CLV LO) napisał z tej okazji fraszkę maturalną, a nauczyciele, którym nowe technologie nie są obce, spotkali się na Zoom-ie i zaaranżowali wspólne nagranie. Chociaż tyle mogliśmy zrobić dla naszych uczniów, żeby wiedzieli, że w tych niełatwych chwilach jesteśmy z nimi - napisała do redakcji Anna Grabek, wicedyrektor CLV LO na Mokotowie.

Zamknięte szkoły

Przypomnijmy, że szkoły zostały zamknięte 12 marca z powodu epidemii koronawirusa. Względy bezpieczeństwa skłoniły władze do przedłużenia tej decyzji w kwietniu. Rząd ogłosił ostatecznie, że placówki oświaty będą zamknięte do 24 maja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi: Mokotów