wawainfo.pl
maturzyści

CLV LO

Nietypowe pożegnanie maturzystów, nauczyciele nagrali wyjątkowy film. "Nie tak sobie to wyobrażaliśmy"

27 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Mateusz Kobyłka

Udostępnij:

Nauczyciele jednego z warszawskich liceów w niecodzienny sposób pożegnali swoich wychowanków. Maturzyści otrzymali nagranie, na którym kadra pedagogiczna ich szkoły życzy im pomyślności w nadchodzącym czasie i dziękuje za wsp&o

Nauczyciele dziękują za wspólne lata

Tegoroczni maturzyści z CLV Liceum im. Bohaterek Powstania Warszawskiego zostali w niezwykły sposób pożegnani przez swoich nauczycieli. Ze względu na stan epidemii i zamknięcie szkół, nie mogli spotkać się z nimi osobiście. Kadra pedagogiczna z Mokotowa postanowiła więc stworzyć nagranie, w którym wspólnie dziękuje swoim uczniom za trzy lata nauki. Każdy z nauczycieli przygotował fragment rymowanki, którą wygłaszali po kolei. 

[Zobacz video](https://drive.google.com/file/d/1NGMNQM473beE44pX0dfO9qTADp23vFYC/preview "Zobacz video")

"Nie tak wyobrażaliśmy sobie pożegnanie"

Skąd taki pomysł? - Jesteśmy nowo powstałym liceum (dawna "TWARDA”). Nie tak wyobrażaliśmy sobie pożegnanie pierwszego rocznika CLV LO, chcieliśmy, aby ten dzień był wyjątkowy. Możemy poszczycić się kreatywnością naszych nauczycieli. Jacek Gotkowski (nauczyciel wychowania fizycznego CLV LO) napisał z tej okazji fraszkę maturalną, a nauczyciele, którym nowe technologie nie są obce, spotkali się na Zoom-ie i zaaranżowali wspólne nagranie. Chociaż tyle mogliśmy zrobić dla naszych uczniów, żeby wiedzieli, że w tych niełatwych chwilach jesteśmy z nimi - napisała do redakcji Anna Grabek, wicedyrektor CLV LO na Mokotowie.

Zamknięte szkoły

Przypomnijmy, że szkoły zostały zamknięte 12 marca z powodu epidemii koronawirusa. Względy bezpieczeństwa skłoniły władze do przedłużenia tej decyzji w kwietniu. Rząd ogłosił ostatecznie, że placówki oświaty będą zamknięte do 24 maja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Mateusz KobyłkaAutor

Nazywam się Mateusz Kobyłka i jestem redaktorem strony Wawa Info. Ukończyłem archeologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zdobywałem w portalach studenckich, skupiających się na lokalnym życiu kulturalnym i najwa

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Wiadomości

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Wiadomości

Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Wiadomości

Akcja policji pod domem Rafała Trzaskowskiego. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

Czytaj więcej >
imago stock&people/EAST NEWS

Wiadomości

Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Czytaj więcej >