wawainfo.pl
Małgorzata Rozenek opowiedziała o swojej codzienności.

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek odkryła komunikację miejską. Szok i niedowierzanie po przejażdżce tramwajem

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Rozenek opowiedziała o szoku, jaki przeżyła, gdy pierwszy raz od dawna skorzystała z komunikacji miejskiej. "Poczułam się starszą panią" - wyznała Rozenek.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swojej codzienności

W zaskakująco szczerej rozmowie z portalem Pudelek Małgorzata Rozenek-Majdan - prezenterka telewizyjna i żona piłkarza Radosława Majdana - opowiadała o swoim życiu codziennym.

- Nie będę ściemniać, nie robię na co dzień zakupów - wyznała Rozenek, tłumacząc, że brakuje jej na to czasu. Zaznaczyła jednak, że uwielbia chodzić do warzywniaka czy na bazar, co robiła częściej w czasach, gdy nie pracowała.

Rozenek opowiedziała także o swoim podejściu do komunikacji miejskiej.

Rozenek o transporcie publicznym

- Chcę się nauczyć pewnych ekologicznych zachowań, bo wydaje mi się, że każdy jeden krok jest zawsze tym krokiem do przodu - tłumaczyła w rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Rozenek.

Jednym z takich zachowań miałoby być właśnie korzystanie z komunikacji miejskiej. Pierwszy od dawna przejazd transportem publicznym wiązał się dla Rozenek z szokiem.

- Ja byłam zszokowana tym, jak wygląda komunikacja miejska. Bo w czasach, kiedy ja jeździłam, czyli jakieś naście czy dziesiąt lat temu, to było przeżycie ekstremalne, a teraz? Łał, byłam dumna - opowiadała prezenterka.

Rozenek wyjaśniła, że w komunikacji miejskiej zdziwiły ją m.in. wszechobecne wyświetlacze z informacjami dla pasażerów. - Poczułam się starszą panią, która nie widziała pewnych rzeczy dawno - skwitowała przywoływana przez pudelek.pl Małgorzata Rozenek, dodając, że teraz czeka ją jeszcze przejażdżka metrem. 

- Zupełnie serio, to nigdy nie jest za późno żeby się przekonać do jeżdżenia komunikacją publiczną. Więc w sumie bądźcie jak Małgorzata Rozenek i przekonajcie się że #ZbiorkomJestOk - skomentowała całą sytuację strona Miasto Jest Nasze.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: pudelek.pl, wawawinfo.plZdjęcie główne: TRICOLORS/East News

Podobne artykuły

Magda Gessler otworzyła nową knajpkę na Wilanowie

Rozrywka

Rosół i pomidorowa za 60 zł, drożdżówka za 15. Magda Gessler ma nową knajpkę, ceny powalają

Czytaj więcej >
Materiał zewnętrzny

Rozrywka

Egzotyczne wakacje z wylotem z Warszawy

Czytaj więcej >
Materiał zewnętrzny

Rozrywka

Ile jest w Warszawie punktów przyjmowania zakładów?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Rozrywka

Tłusty Czwartek nadchodzi. Ile kosztują pączki Magdy Gessler w Warszawie? Znamy cennik

Czytaj więcej >
Gessler Magda

Rozrywka

Magda Gessler sprzedaje zupy za złotówkę. Wyjątkowa akcja w jej warszawskiej restauracji

Czytaj więcej >
Szwajcaria

Rozrywka

Szwajcaria jako kierunek wakacyjny, nie tylko zimą!

Czytaj więcej >