wawainfo.pl
zdjęcie ilustracyjne

Policja

Na oczach kamer i ekspedientki w sklepie dla dorosłych dokonał kradzieży. Szuka go policja

18 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Młody mężczyzna ukradł artykuły erotyczne ze sklepu dla dorosłych warte ponad trzy tysiące złotych. Do zdarzenia doszło w lokalu przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzny szuka policja.

Mężczyzna okradł sklep erotyczny

Do zuchwałej kradzieży doszło w sklepie erotycznym przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Młody mężczyzna ukradł produkty warte ponad trzy tysiące złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu udostępnionym przez policję widać, jak młody mężczyzna chodzi po sklepie i wybiera produkty, po czym odkłada je na ladę i szuka kolejnych.

Ekspedientka niczego się nie spodziewała

- W rękach miał kilka pudełek, podszedł do mnie do lady i zabrał te, które odłożył wcześniej. Myślałam, że chce zapłacić a on ruszył w podskokach do wyjścia ze wszystkimi fantami - opowiedziała reporterom "Super Expressu" ekspedientka okradzionego sklepu erotycznego. Z relacji kobiety wynika, że nie wybiegła z lokalu, by złapać złodzieja, ponieważ musiała pilnować sklepu. - Zorientowałam się, że przed sklepem spaceruje młoda blondynka. Jak bym pobiegła za złodziejem, pewnie zginęłoby jeszcze więcej rzeczy - dodała w rozmowie z "Super Expressem" ekspedientka.

Mężczyzny szuka policja

Sprawą kradzieży zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego. Policja udostępniła wizerunek mężczyzny i prosi o pomoc osoby, które go rozpoznają. - Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje na temat tego zdarzenia powołujac się na nr. sprawy KRP-D-V-2776/20 można przekazać dzwoniąc na numer 47 72 391 53, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl – zaapelował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublin

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Rafał Trzaskowski poinformował o śmierci prezesa Związku Powstańców Warszawskich

Czytaj więcej >

Wiadomości

Pierwsza restauracja w stolicy dla zaszczepionych klientów

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje ksiądz prałat Marian Rola. W piątek pogrzeb duchownego

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rafał Trzaskowski ostrzega przed skutkami Polskiego Ładu

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >