wawainfo.pl > Wiadomości > Na oczach kamer i ekspedientki w sklepie dla dorosłych dokonał kradzieży. Szuka go policja
Alicja Guz
Alicja Guz 19.03.2022 03:24

Na oczach kamer i ekspedientki w sklepie dla dorosłych dokonał kradzieży. Szuka go policja

zdjęcie ilustracyjne
Policja

Mężczyzna okradł sklep erotyczny

Do zuchwałej kradzieży doszło w sklepie erotycznym przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Młody mężczyzna ukradł produkty warte ponad trzy tysiące złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu udostępnionym przez policję widać, jak młody mężczyzna chodzi po sklepie i wybiera produkty, po czym odkłada je na ladę i szuka kolejnych.

Ekspedientka niczego się nie spodziewała

- W rękach miał kilka pudełek, podszedł do mnie do lady i zabrał te, które odłożył wcześniej. Myślałam, że chce zapłacić a on ruszył w podskokach do wyjścia ze wszystkimi fantami - opowiedziała reporterom "Super Expressu" ekspedientka okradzionego sklepu erotycznego. Z relacji kobiety wynika, że nie wybiegła z lokalu, by złapać złodzieja, ponieważ musiała pilnować sklepu. - Zorientowałam się, że przed sklepem spaceruje młoda blondynka. Jak bym pobiegła za złodziejem, pewnie zginęłoby jeszcze więcej rzeczy - dodała w rozmowie z "Super Expressem" ekspedientka.

Mężczyzny szuka policja

Sprawą kradzieży zajęli się policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego. Policja udostępniła wizerunek mężczyzny i prosi o pomoc osoby, które go rozpoznają. - Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje na temat tego zdarzenia powołujac się na nr. sprawy KRP-D-V-2776/20 można przekazać dzwoniąc na numer 47 72 391 53, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected] – zaapelował nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Powiązane