wawainfo.pl
Zderzenie na S8

OSP Raszyn

Poważne zderzenie na S8. Peugeot przewrócił się na bok, skoda kompletnie rozbita

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Na drodze ekspresowej S8 w podwarszawskiej miejscowości Wypędy doszło dziś rano do kolizji samochodu osobowego z autem dostawczym. W wyniku powstałych utrudnień zablokowany został ruch na pasie w kierunku Wrocławia i Katowic. Ruch odbywał się&nb

Kolizja na S8

Jak podaje Punkt Informacji Drogowej GDDKiA, dziś rano, o godzinie 07:38, na drodze ekspresowej S8 we wsi Wypędy (powiat pruszkowski, gmina Raszyn) doszło do kolizji samochodu osobowego z busem dostawczym. O godzinie 07:30 komenda powiatowa policji w Pruszkowie otrzymała zgłoszenie o wypadku. W kolizji brały udział osobowa skoda oraz dostawczy peugeot. - W wyniku kolizji Peugeot przewrócił się na bok i zablokował początkowo trzy pasy ruchu w kierunku Katowic - podaje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. - Kierujący skodą najechał na tył peugeota i został ukarany mandatem - dodaje podkom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Utrudnienia na S8

W wyniku kolizji początkowo zablokowany był ruch na jednym z pasów w kierunku Katowic. Ruch odbywał się pozostałymi pasami. Utrudnienie zostało już usunięte. Jak donosi Kańka, zarządca drogi proszony był o uprzątniecie barierek; poza tym nie wiadomo nic na temat poważniejszych uszkodzeń infrastruktury drogowej. Jak podaje Rutkowski, kierowcy byli trzeźwi. Kierowcy, jak również jeden pasażer, jadący w peugeocie zostali przebadani na miejscu. Żadna z tych osób nie poniosła obrażeń.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Tagi:

wypadekTrasa S8

Julian BakułaAutor

Interesują mnie lokalne wydarzenia i problemy mieszkańców Warszawy i okolic, które chciałbym nagłaśniać, przyczyniając się do zmian na lepsze.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie

Czytaj więcej >
Szczepionka

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

Czytaj więcej >
Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Czytaj więcej >