wawainfo.pl > Wiadomości > Poważne zderzenie na S8. Peugeot przewrócił się na bok, skoda kompletnie rozbita
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:25

Poważne zderzenie na S8. Peugeot przewrócił się na bok, skoda kompletnie rozbita

Zderzenie na S8
OSP Raszyn

Kolizja na S8

Jak podaje Punkt Informacji Drogowej GDDKiA, dziś rano, o godzinie 07:38, na drodze ekspresowej S8 we wsi Wypędy (powiat pruszkowski, gmina Raszyn) doszło do kolizji samochodu osobowego z busem dostawczym. O godzinie 07:30 komenda powiatowa policji w Pruszkowie otrzymała zgłoszenie o wypadku. W kolizji brały udział osobowa skoda oraz dostawczy peugeot. - W wyniku kolizji Peugeot przewrócił się na bok i zablokował początkowo trzy pasy ruchu w kierunku Katowic - podaje Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. - Kierujący skodą najechał na tył peugeota i został ukarany mandatem - dodaje podkom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Utrudnienia na S8

W wyniku kolizji początkowo zablokowany był ruch na jednym z pasów w kierunku Katowic. Ruch odbywał się pozostałymi pasami. Utrudnienie zostało już usunięte. Jak donosi Kańka, zarządca drogi proszony był o uprzątniecie barierek; poza tym nie wiadomo nic na temat poważniejszych uszkodzeń infrastruktury drogowej. Jak podaje Rutkowski, kierowcy byli trzeźwi. Kierowcy, jak również jeden pasażer, jadący w peugeocie zostali przebadani na miejscu. Żadna z tych osób nie poniosła obrażeń.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.