wawainfo.pl
kolizja w Konstancinie-Jeziornie

KPP w Piasecznie

Spowodowali kolizję pod wpływem alkoholu. Mogli dostać ogromną karę niezwiązaną z tym zdarzeniem

17 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Alicja Guz

Udostępnij:

Kolizja w centrum Konstancina-Jeziorny. Sprawcą okazał się 38-letni mężczyzna, który był pijany. Policja ustaliła szczegóły zdarzenia i apeluje, by pod żadnym pozorem nie decydować się na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu | www.wawain

Wypadek w centrum Konstancina-Jeziorny

15 kwietnia przed godziną 17:00 w centrum Konstancina-Jeziorny samochód marki Renault wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji zastali 38-letniego mężczyznę i 46-letnią kobietę. Żadne z nich nie przyznało się do kierowania pojazdem.

Jazda pod wpływem alkoholu

Badanie obydwu osób biorących udział w zdarzeniu wykazało, że przed jazdą spożywali alkohol. - Okazało się, że mężczyzna miał 2,7 promila, natomiast kobieta niemal 1,3 promila alkoholu w organizmie - mówi nadkom. Jarosław Sawicki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Sprawcy kolizji zostali zabrani na komendę, a noc spędzili w areszcie.

Dochodzenie zakończone

Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalili, kto w chwili kolizji siedział za kierownicą renault. - Sprawcą zdarzenia okazał się mężczyzna, który dobrowolnie przyznał się do winy. Zostały przedstawione mu zarzuty – mówi nadkom. Jarosław Sawicki. W tej sprawie poruszona została również kwestia zasadności przebywania zatrzymanych osób poza miejscem zamieszkania. Jednak jak podaje rzecznik prasowy Policji w Piasecznie, uczestnicy zdarzenia zostali ukarani z tego tytułu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Alicja GuzAutor

Alicja Guz jest redaktorką strony. Zanim zaczęła swoją przygodę z Wawa Info pracowała jako copywriter oraz specjalista ds. Public Relations. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała podczas studiów dziennikarskich na UMCS w Lublin

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje profesor Jan Stanienda

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wiadomości

26 września rusza 43. Maraton Warszawski. Nadchodzą utrudnienia

Czytaj więcej >
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Wiadomości

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Wiadomości

Awaria metra. Na stacji Młociny występują utrudnienia

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Wiadomości

Akcja policji pod domem Rafała Trzaskowskiego. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

Czytaj więcej >
imago stock&people/EAST NEWS

Wiadomości

Auchan wprowadza usługi pocztowe. I omija zakaz handlu w niedziele

Czytaj więcej >