Czy będzie klimatyzacja w komunikacji w lecie? ZTM wydał jasne stanowisko

Autor - 14 Maja 2020
tramwajeŹródło: Pixabay

Kilka ciepłych dni już za nami, a przed nami kolejne upalne lato. Czy podczas wysokich temperatur pojazdy transportu będą klimatyzowane? Czy jednak ze względu na panującą pandemię mieszkańcy stolicy nie mogą na to liczyć? Sprawdziliśmy to! | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Klimatyzacja wyłączona

Klimatyzacja w pojazdach transportu miejskiego poprawiała komfort pasażerów i zapewniała chwilę wytchnienia w cieplejsze dni. W związku z panującą epidemią została wyłączona. W zamian pasażerowie otrzymali zgodę na otwieranie okien. Działanie to związane jest z profilaktyką w walce z epidemią koronawirusa w przestrzeniach publicznych.

Możesz dostać 1000 zł na zakupy od Lidla. Wystarczy spełnić kilka warunkówMożesz dostać 1000 zł na zakupy od Lidla. Wystarczy spełnić kilka warunkówCzytaj dalej

Decyzji brak

W czasie wakacji wiele osób nie wyobraża sobie podróżowania bez włączonej klimatyzacji. Jednak to, czy w pojazdach transportu miejskiego ponownie zostanie włączona klimatyzacja, nie jest pewne. - Wszystko będzie zależało od sytuacji epidemicznej, jak to będzie się rozwijało - informuje rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego. - Postępowania na poziomie rządowym, przenoszą się na działanie transportu – dodaje. A na razie rząd swojej decyzji nie zmienia.

Dzisiaj grzeje:
1. Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać
2. Do sądu wpłynął zaskakujący pozew przeciw Skarbowi Państwa. To jednak może być dopiero początek

Będą musiały wystarczyć otwarte okna?

Pasażerowie transportu publicznego muszą być przygotowani, że jeśli sytuacja epidemiczna w kraju się nie polepszy, na podróżowanie klimatyzowanym pojazdem miejskim nie ma szans. Nie jest to jednak już przesądzone. - Żadna sytuacja nie jest wykluczona. Ani to, że klimatyzacja będzie, ani to, że jej nie będzie - informuje ZTM.

Ogromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyznaOgromny pożar pod Warszawą. Cały dom spłonął, nie żyje mężczyznaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szkoły zamknięte na dłużej. Zapadła ostateczna decyzja
  2. Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza
  3. Górnicy jadą do Warszawy. Będzie wielki protest w stolicy
  4. Kobieta kupiła świnię, chciała trzymać ją w domu. Teraz będzie miała duże kłopoty
  5. Salony kosmetyczne i fryzjerskie będą otwarte. Nowe zasady, z którymi trzeba się zapoznać
  6. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
Celebryci łamią przepisy na oczach tysięcy osób. Oburzające zachowanie, mogło dojść do tragediiCelebryci łamią przepisy na oczach tysięcy osób. Oburzające zachowanie, mogło dojść do tragediiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News