wawainfo.pl
Kierowca spowodował wypadek na Grochowie

Policja, Warszawa

Gruzin wjechał w przystanek. Był nietrzeźwy, uciekł. Prokurator postawił mu zarzuty

3 Maja 2020

Autor tekstu:

Karolina Kraushar

Udostępnij:

Na Grochowie doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierowca Volkswagena wjechał w jadący obok samochód osobowy, a następnie uderzył w wiatę przystanku tramwajowego. Teraz usłyszał zarzuty. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Usłyszał zarzuty

Już wcześniej pisaliśmy o wypadku na ulicy Grochowskiej, do którego doszło 1 maja. Kierowca volkswagena uderzył w samochód osobowy marki Audi, a następnie wjechał w wiatę przystanku tramwajowego. 31-letni mężczyzna, który zbiegł z miejsca wypadku, usłyszał zarzuty.

Huk i tłuczone szkło 

1 maja około godzin popołudniowych funkcjonariusze z komendy przy ulicy Grenadierów usłyszeli huk i odgłos tłuczonego szkła. Podejrzewając, że w okolicach mogło dojść do wypadku natychmiast skierowali tam swoje patrole. Po dotarciu na miejsce niezwłocznie przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym.

Miał 1,5 promila 

Kiedy część funkcjonariuszy pomagała poszkodowanym, pozostali rozpoczęli poszukiwanie kierowcy, który uciekł z miejsca wypadku. W końcu mundurowym udało się ująć mężczyznę w okolicach ronda Wiatraczna. 31-letni obywatel Gruzji w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Mężczyzna nie może opuścić kraju

- Zatrzymany mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: niezatrzymania się do kontroli oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Został również objęty policyjnym dozorem pięć razy w tygodniu - informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze-Południe. 31-latek otrzymał zakaz opuszczania kraju, połączony z zatrzymaniem paszportu. 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Podobne artykuły

Policja prosi o pomoc

Wiadomości

Kradzież sprzętu medycznego dla niemowląt z wadami słuchu. Policja prosi o pomoc przy odnalezieniu sprawców

Czytaj więcej >
Stołeczne WOPR

Wiadomości

Tragedia na kąpielisku w Zielonce. Tonącego nie udało się uratować

Czytaj więcej >
Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Czytaj więcej >
wawainfo.pl

Wiadomości

Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Czytaj więcej >
Straż pożarna w Skysawa

Wiadomości

Tłum strażaków pod wieżowcem Skysawa na Świętokrzyskiej. Czy sprawa jest poważna?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rowerzystka wjechała prosto pod pociąg. Nie żyje

Czytaj więcej >