Rozpędzony samochód roztrzaskał przystanek. Wszystko wyleciało w powietrze

Autor Mateusz Dolak - 1 Maja 2020
Wypadek na GrochowskiejŹródło: Czytelnik

Poważne zdarzenie na Grochowskiej. Samochód wjechał w przystanek tramwajowy. Trwa akcja służb

Poważny wypadek na ulicy Grochowskiej

Na ulicy Grochowskiej doszło do poważnego wypadku. - Kierujący pojazdem Volkswagen zderzył się z pojazdem marki Audi. W wyniku tego Volkswagen przemieścił się i uderzył w wiatę przystanku tramwajowego, która przewróciła się na tramwaj linii 22 - informuje Beata Czyszczoń z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na szczęście w chwili wypadku na przystanku nikogo nie było. Jak relacjonują świadkowie, samochód jechał ponad 100 km/h i nie wyrobił się na łuku. Na tylnym siedzeniu jechały dwie młode kobiety.

wypadek na Grochowskiej

wypadek na Grochowskiej

Kierowca uciekł

Jak podaje policja kierowca samochodu osobowego uciekł z miejsca wypadku. - Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca przed przybyciem policji, ale został szybko ujęty na Rondzie Wiatraczna przez załogi patrolowe policji - podaje Beata Czyszczoń.

Ranni w szpitalu

Jak informuje rzecznik prasowy Straży Pożarnej, są osoby ranne. - Dwóm osobom z samochodu osobowego została udzielona pomoc. Osoby te zostały zabrane na obserwację do szpitala - podaje asp. sztab. Łukasz Płaskociński.

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów

- Ruch tramwajowy i kołowy na ulicy Grochowskiej w kierunku Wiatracznej wstrzymany - informuje Beata Czyszczoń z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na stronie Warszawskiego Transportu publicznego pojawił się komunikat o zmianie tras kursowania tramwajów. "Z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Grochowskiej tramwaje linii 3, 6, 22, 26 zostały skierowane na trasy objazdowe:

  • linie 3, 6, 26 » GOCŁAWEK / WIATRACZNA: … – al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – Wiatraczna – …
  • linia 22 » WIATRACZNA: most Poniatowskiego – al. Waszyngtona – WIATRACZNA".

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News