wawainfo.pl > Wiadomości > Jasnowidz Jackowski kazał szukać zaginionego Mateusza nad Wisłą. W środę z rzeki wyłowiono ciało
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:39

Jasnowidz Jackowski kazał szukać zaginionego Mateusza nad Wisłą. W środę z rzeki wyłowiono ciało

Nad Wisłą odnaleziono zwłoki. Czy to ciało zaginionego Mateusza?
Kolaż: Jakub Kaminski/East News // YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

W środę na praskim brzegu Wisły w pobliżu Mostu Świętokrzyskiego znaleziono zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalają kim była ofiara. Choć odkrycie było przypadkowe, to w maju jasnowidz Jackowski mówił, by w okolicy Wisły szukać zaginionego Mateusza Kłodnickiego.

Jasnowidz Jackowski o Mateuszu Kłodnickim

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, Jackowski włączył się w poszukiwania Mateusza na prośbę rodziny.

W mailu do żony zaginionego napisał, że " on był w jakimś dziwnym stanie, albo nietrzeźwy, albo pod wpływem czegoś. Nie mam pewności, ale mam odczucie, że ciało jego może być w sporej odległości od miejsca gdzie to się stało"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski do swojej najnowszej wizji dołączył również mapę na której wskazał rejon do ewentualnych poszukiwań Mateusza.

Okazało się, że niedaleko od miejsca wskazanego przez jasnowidza Jackowskiego, w środę znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

Ciało nad Wisłą

Jak pisaliśmy, przyciśnięte stertą gałęzi zwłoki dostrzegł przejeżdżający w pobliżu rowerzysta, który zawiadomił policję.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce strażaków, którzy przy pomocy piły mechanicznej przecięli gałęzie i umożliwili dostanie się do ciała.

Zwłoki zdążyły już ulec zaawansowanemu rozkładowi, co utrudnia ich identyfikację, w której pomóc ma dopiero badanie DNA.

Sprawa zaginionego Mateusza Kłodnickiego

Tymczasem w sieci pojawiły się spekulacje, że ofiarą może być zaginiony pod koniec kwietnia Mateusz.

23-latek, który 26 kwietnia wyszedł z domu przy ul. Floriańskiej, po raz ostatni widziany był w nocą w okolicach Mostu Poniatowskiego.

Kolejnego dnia pod Mostem Świętokrzyskim znaleziono jego telefon komórkowy.

Osoby poszukujące Mateusza mają nadzieję, że nie spełni się czarny scenariusz. Jak pisaliśmy na naszym portalu, liczą, że Mateusz Kłodnicki odnajdzie się cały i zdrowy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: Kolaż: Jakub Kaminski/East News // YouTube / JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Powiązane