Dramat na basenie, wciągnęło dziecko pod wodę. Sytuacja jest poważna

Autor Karolina Kraushar - 22 Sierpnia 2020
Dziecko zostało ranneŹródło: Pixabay

Dziecko zostało wciągnięte pod wodę na basenie. Najprawdopodobniej jest to związane z problemami technicznymi, jednak jak przekazał nam nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, funkcjonariusze będą dopiero prowadzić śledztwo w tej sprawie. Chłopiec został wyciągnięty z basenu przez świadków zdarzenia.

Dziecko zostało ranne

Dziecko, które w sobotę we wczesnych godzinach popołudniowych przebywało na basenie w Zalesiu Górnym, zostało wciągnięte pod wodę. - Noga 11-letniego chłopca została wciągnięta przez w otwór, gdzie spływa woda z basenu. Dzięki szybkiej reakcji świadków zdarzenia udało się w porę wyciągnąć chłopca z wody. W chwili, gdy pogotowie ratunkowe zabrało chłopca do warszawskiego szpitala, był przytomny - przekazał nam nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Dzisiaj grzeje:
1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
2. Płacenie kartą nie będzie wyglądało już tak samo. UE zmieni zasady

Policja prowadzi dochodzenie

Funkcjonariusze z komendy policji w Piasecznie będą prowadzić śledztwo w sprawie tragicznego wypadku z udziałem nastolatka. - Basen niezwłocznie po zdarzeniu został oczywiście zamknięty. A o wypadku poinformowaliśmy Nadzór Budowlany oraz Państwową Inspekcję Pracy - wyjaśnił nadkom. Sawicki.

Ratownicy zostali przebadani

Jak zapewnił nas funkcjonariusz Sawicki ratownicy, którzy byli obecni na basenie w chwili zdarzenia, zostali przebadani na obecność alkoholu w organizmie, wszyscy byli trzeźwi. - Będziemy prowadzić dochodzenie w tej sprawie. Jednak w tej chwili najważniejsze jest, aby wszystko zakończyło się szczęśliwie, a chłopiec wrócił do zdrowia.

Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwoPrawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwoCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Polityk wygadał się na temat Szumowskiego. Powiedział wszystko
  4. Tragedia na Mazowszu, nie żyje 14-latek. Zginął na oczach ojca
  5. Dantejskie sceny pod szpitalem. Kobieta błagała, by ktoś jej pomógł
  6. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje

Podjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekPodjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News