wawainfo.pl
Bielany

Googlestreetview.pl

Ciało w stanie rozkładu w mieszkaniu na Bielanach. Sąsiedzi wezwali policję

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Bielany. Sąsiedzi od kilku dni odczuwali uciążliwy odór, unoszący się na korytarzu jednego z bloków przy ulicy Conrada. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili zawiadomić policję. Odkryto dwa ciała. Piotr rozkładał się na fotelu. Jego współlokator miał na szyi pętlę. Informacji o zdarzeniu udzielił warszawski oddział "Super Expressu".

Mieszkańcy i mieszkanki Bielan w rozmowie z "Super Expressem" nie kryli przerażenia. - Ten smród był nie do zniesienia - deklarowali, wskazując, że przez kilka dni nie widzieli swojego sąsiada. W sprawie dwóch mężczyzn zainterweniowano w nocy z 1 na 2 czerwca.

Bielany. Niepokojące odkrycie przy ulicy Conrada

Działania podjęli funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji V obejmującej Bielany i Żoliborz. Konkretnych informacji o odkryciu udzieliła dla dziennikarzy mediów rzeczniczka prasowa KRP - Elwira Kozłowska.

Zgłoszenie w sprawie wpłynęło tuż przed północą. Poszło o niepokojący, intensywny smród. W czynnościach policyjnych musiała pomóc straż pożarna. - Policjanci weszli do mieszkania przy pomocy straży pożarnej, bo nikt nie odpowiadał na pukanie - relacjonowała.

Na miejscu znaleziono dwóch mężczyzn. Jeden z nich - Piotr leżał martwy w fotelu. Drugi z nich został uratowany. W chwili interwencji próbował powiesić się przy użyciu liny.

Według nieoficjalnych informacji "Super Expressu" ciało Piotra znajdowało się w stanie rozkładu. Relacja nie została zdementowana ani potwierdzona przez przedstawicielkę bielańskiej policji.

Na ten moment konieczne będzie zbadanie i przeanalizowanie okoliczności zdarzenia. Trudno wskazać, co mogło doprowadzić do dramatycznej sytuacji. Wciąż trwa śledztwo w sprawie.

Nie są znane także przyczyny śmierci mieszkańca Bielan.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

  • Ogromna awantura w mieszkaniu, sąsiedzi musieli wezwać pomoc. Do akcji wkroczyła policja

  • Karczew: matka pogryzła 4-letnią córkę

  • Idealny prezent na Dzień Matki na ostatnią chwilę

Źródło: [Super Express]

Podobne artykuły

Śmigłowiec LPR (zdjęcie ilustracyjne)

Wiadomości

Mężczyzna spadł z mostu Poniatowskiego. Nie żyje

Czytaj więcej >
kornelia

Wiadomości

Kornelia umierała w wykopanym dole. Nowe ustalenia w sprawie, którą żyje cała Polska

Czytaj więcej >
Szczepionka

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >
Urząd Dzielnicy Bemowo

Wiadomości

Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę

Czytaj więcej >
kontrola biletów

Wiadomości

Kontrolerzy chcieli wlepić mandat, a sami dostali karę? ZTM nie zna takiej sprawy

Czytaj więcej >
zalana ulica

Wiadomości

Cała ulica jest zalana. Ogromna awaria wodociągowa w Warszawie

Czytaj więcej >