wawainfo.pl > Dzielnice > Burza już nad Warszawą. Wcześniej zaczęło grzmieć na południowym Mazowszu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:28

Burza już nad Warszawą. Wcześniej zaczęło grzmieć na południowym Mazowszu

uwaga
WawaInfo

Grzmi w Warszawie. Po silnych burzach na terenie całej Polski, chmury pojawiły się również w okolicach Warszawy. Najpierw zaczęło grzmieć w Przysusze i Ciechanowie, a potem burza pojawiła się również nad Sulejówkiem.

Na Targówku i zaczęło padać, słychać było również pomruki grzmotów zza granic Warszawy.

Burza nad Warszawą. Silny deszcz na Targówku

Burza z zachodu i południa przyszła również nad Mazowsze. Najsilniej grzmiało w okolicach Przysuchy oraz w Ciechanowie.

Burzowe chmury przemieszczały się w okolice Warszawy. Najpierw zaczęło grzmieć nad Sulejówkiem, a potem kilka grzmotów uderzyło we wschodniej części miasta, m.in. na Żeraniu, Grochowie i Białołęce.

Jak donoszą nasi czytelnicy, na Bródnie zaczął padać ulewny deszcz. Gwałtownie obniżyła się również temperatura powietrza. Lunęło również na Ursynowie.

Chmury zebrały się już nad całą Warszawą. Nawałnica nad wschodnimi dzielnicami to jedynie fragment komórki burzowej, której centrum znajduje się w Sulejówku. Burza przesuwa się nad Wołomin i od Ciechanowa w kierunku Serocka.

Artykuł będzie aktualizowany.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane